Opinie PAWŁOWICZ ZAKŁAD KAMIENIARSKI - J. NAROŻNY

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

UWAGA!!! Oszust nie wykonuje zleconych prac pobiera zaliczki i więcej się nie pokazuje. Jarosław Narożny pozbawiony jest ambicji i honoru. Przynosi tylko wstyd innym rzetelnym kamieniarzom.
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Nie zycze nikomu przekonac się w jakim stanie zostawia Jaroslaw N. mieszkanie po takim 'remoncie'. Na początku będzie dla Was przesympatyczny ale prosze uwierzcie, ze później będziecie za te uprzejmości gorzko plakac!!! Jarosław N. to zwykly oszust, który wyciąga pieniądze dopóki się nie zorientujecie ze robi przekręt. Będzie Was obwinial, ze już cos moglby skonczyc ale to opóźnienie to nie jest jego wina i ze zaliczka się nalezy. J.N. ie ma pojecia o remontach (posiada jedynie narzędzia i pomagierow z lapanki). Wszystko co robi to tylko na czarno. Jedynie co ma być widać, to ze przybywa ilościowo prac żeby inwestor dalej placil zaliczki. Pozniej i tak wszystko jest to wyburzenia. Chyba ze chcecie zachować to co zrobi, to polecam zrobić zapas srodkow na uspokojenie. Formalnie firma jest zarejestowana w garażu jego zony, ale oficjalnie J.N. 'nie posiada stałego miejsca zamieszkania' czyli jest bezdomnym. To tak do informacji gdybyście chcieli dochodzić swoich praw!!! Będzie chciał od Was tylko gotowke, na żadne przelewy się nie zgodzi. Jeżeli wymusicie na nim przelewy, to poda Wam nie swój nr konta ponieważ ma już liczne prowadzone postepowania komornicze. Oczywiście Wam powie ze 'gotowka musi motywować pracowników po ciężkiej pracy'. Ludzie pisza tutaj bardzo lakonicznie ale uwierzcie ze można napisac ksiazke jaki to jest oszust i ze od początku jest nastawiony na przekręt. Uwazajcie tez na wartościowe rzeczy w mieszkaniu. Podczas twardego rozstania, kiedy zorientujecie się ze zostaliscie wykiwani okazuje się ze pewnych rzeczy brakuje. Komentarze negatywne na FB sa kasowane. Instagram i FB ktoś mu prowadzi za pieniądze, wypisując sludziutkie historyjki - nia dajcie się na to nabrać!!!
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Oszust, bierze zaliczkę i znika
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Ceny usług niskie ale..... Umawia się na wykonanie usługi i w nieskończoność przestawia termin wykonania, zaczyna pracę bierze zaliczki i znika. Robota źle wykonana i nie dokończona , telefonów nie odbiera, faktury za pobrane zaliczki nie wystawił. Zgłaszam sprawę do Urzędu Skarbowego. Nie mam już zdrowia do tego gościa. Następny fachowiec będzie to poprawiał i dokończy remont. Nie polecam !!! Szkoda nerwów i pieniędzy !!!
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

UWAGA- oszust- źle wykonuje prace, po czym pobiera zaliczkę i znika! Nie ma żadnego kontaktu, wyłącza telefony.
Zgłoś nadużycie

UWAGA

, opublikowano ponad 13 lata temu

PRZESTRZEGAM PRZED OSZUSTEM. REMONT TRWAL 3 MIESIACE ZAMIAST MIESIACA, KABINA ZAMONTOWANA BEZ SILIKONU. NIE MA KLEJU DO PLYTEK, POD PLYTKAMI JEST PUSTO, BRAKUJE 10 LITROW FARBY I ZNIKNAL. ROWNIEZ ODRADZAM KORZYSTANIE Z USLUG TEGO PANA!!
Zgłoś nadużycie

uwaga na oszusta

, opublikowano ponad 15 lata temu

w dniu 27 kwietnia 2011 roku pan Narozny przyjal zamowienie na wykonanie nagrobka wraz z jego ustawieniem. Pomnik mial zostac wykonany w terminie jednego miesiaca. w chwili zlozenia zamowienia pan Narozny zainkasowal zaliczke w wysokosci 1500,00 zlotych. do dnia dzisiejszego a jest 1 wrzesnia 2011 roku usluga nie zostala wykonana. W miedzyczasie pan Narozny mgliscie tlumaczyl sie z faktu nie wykonania uslugi, swoja choroba, niekorzystnymi warunkami pogodowymi itp. Na moje zadanie przedstawienia faktu wykonania pomnika i umowionych terminow jego okazania pan Narozny byl nie obecny w siedzibie swojej firmy mimo wczesniej zaproponowanego terminu spotkania. Na dzien dzisiejszy od kilku tygodni nie odbiera telefonow a jezeli juz telefon zostanie odebrany czlonkowie rodziny pana Naroznego, tlumacza jego nieobecnosc. mimo prosby o kontakt zwrotny takowy ze strony pana Naroznego nie nastepuje. Odradzam wszystkim korzystanie z uslug tej firmy, jej wlasciciel jest nieuczciwy i jest moim zdaniem oszustem, a jego postepowanie nosi znamiona celowego wyludzenia. Wojciech Kwiczala
Zgłoś nadużycie