Maxx , opublikowano ponad 7 lata temu
Nie zycze nikomu przekonac się w jakim stanie zostawia Jaroslaw N. mieszkanie po takim 'remoncie'. Na początku będzie dla Was przesympatyczny ale prosze uwierzcie, ze później będziecie za te uprzejmości gorzko plakac!!! Jarosław N. to zwykly oszust, który wyciąga pieniądze dopóki się nie zorientujecie ze robi przekręt. Będzie Was obwinial, ze już cos moglby skonczyc ale to opóźnienie to nie jest jego wina i ze zaliczka się nalezy. J.N. ie ma pojecia o remontach (posiada jedynie narzędzia i pomagierow z lapanki). Wszystko co robi to tylko na czarno. Jedynie co ma być widać, to ze przybywa ilościowo prac żeby inwestor dalej placil zaliczki. Pozniej i tak wszystko jest to wyburzenia. Chyba ze chcecie zachować to co zrobi, to polecam zrobić zapas srodkow na uspokojenie. Formalnie firma jest zarejestowana w garażu jego zony, ale oficjalnie J.N. 'nie posiada stałego miejsca zamieszkania' czyli jest bezdomnym. To tak do informacji gdybyście chcieli dochodzić swoich praw!!! Będzie chciał od Was tylko gotowke, na żadne przelewy się nie zgodzi. Jeżeli wymusicie na nim przelewy, to poda Wam nie swój nr konta ponieważ ma już liczne prowadzone postepowania komornicze. Oczywiście Wam powie ze 'gotowka musi motywować pracowników po ciężkiej pracy'. Ludzie pisza tutaj bardzo lakonicznie ale uwierzcie ze można napisac ksiazke jaki to jest oszust i ze od początku jest nastawiony na przekręt. Uwazajcie tez na wartościowe rzeczy w mieszkaniu. Podczas twardego rozstania, kiedy zorientujecie się ze zostaliscie wykiwani okazuje się ze pewnych rzeczy brakuje. Komentarze negatywne na FB sa kasowane. Instagram i FB ktoś mu prowadzi za pieniądze, wypisując sludziutkie historyjki - nia dajcie się na to nabrać!!!