.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Kotisko Miau

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 15 lata temu

w dniu 27 kwietnia 2011 roku pan Narozny przyjal zamowienie na wykonanie nagrobka wraz z jego ustawieniem. Pomnik mial zostac wykonany w terminie jednego miesiaca. w chwili zlozenia zamowienia pan Narozny zainkasowal zaliczke w wysokosci 1500,00 zlotych. do dnia dzisiejszego a jest 1 wrzesnia 2011 roku usluga nie zostala wykonana. W miedzyczasie pan Narozny mgliscie tlumaczyl sie z faktu nie wykonania uslugi, swoja choroba, niekorzystnymi warunkami pogodowymi itp. Na moje zadanie przedstawienia faktu wykonania pomnika i umowionych terminow jego okazania pan Narozny byl nie obecny w siedzibie swojej firmy mimo wczesniej zaproponowanego terminu spotkania. Na dzien dzisiejszy od kilku tygodni nie odbiera telefonow a jezeli juz telefon zostanie odebrany czlonkowie rodziny pana Naroznego, tlumacza jego nieobecnosc. mimo prosby o kontakt zwrotny takowy ze strony pana Naroznego nie nastepuje. Odradzam wszystkim korzystanie z uslug tej firmy, jej wlasciciel jest nieuczciwy i jest moim zdaniem oszustem, a jego postepowanie nosi znamiona celowego wyludzenia. Wojciech Kwiczala
Zgłoś nadużycie