Bralin Herven Ottomrah , opublikowano ponad 10 lata temu
Zdecydowanie nie mogę zgodzić się z pozytywnymi opiniami o Pani P. Z własnego doświadczenia wiem, że nie jest to ortodonta godny polecenia. W tej chwili pomimo tego, że jestem po skończonym leczeniu i stosowałam się do wszystkich zaleceń, to moje zęby nie są proste, zgryz nie jest do końca prawidłowy i widać to na pierwszy rzut oka, a wynika to niestety z błędów popełnionych przez tą ortodontkę. Oprócz niewłaściwego leczenia warto też wspomnieć, że dopóki płaci się za wizyty i jest się dla tej Pani źródłem zysku to jest bardzo miła, jednak gdy potem okazało się, że popełniła błędy w leczeniu i wynik leczenia nie jest taki jaki być powinien, stała się bardzo niemiła i arogancka w stosunku do pacjenta, podczas gdy doskonale wiedziała że to efekt jej zaniedbania. Bardzo żałuję, że zdecydowałam się na leczenie u niej. Radzę wszystkim porządnie zastanowić się przed wyborem tego "specjalisty", aby potem po wielu miesiącach leczenia i wydanej sporej sumie pieniędzy, nie znaleźć się w takiej sytuacji jak moja i nie żałować wyboru.
Zgadzam się.