Opinie Piskórz Grażyna, Lek. Stomatolog, Ortodonta. Usługi Protetyczne

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

dr Piskórz prowadziła ze mna leczenie ortodontyczne. Bardzo polecam, bezbólowo i bezproblemowo :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

leczenie u Pani było skuteczne, jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo sympatyczna Pani Doktor. W dobie dzisiejszych czasów nie nadciąga na pieniążki i mimo tego, żepiątek przed zamknięciem poleciła kilka porad jak zadbac o zeby i aparat.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Super miejsce! Elegancko i stylowo, ale przytulnie. Nowoczesny sprzęt (nie znam się, ale wygląda solidnie i nowo), gabinety błysk, TV, relaksująca muzyka. Wizytowałam już kilka razy (ekstrakcja ósemki, rekonstrukcja zęba, kanałowe, no i próchnica itp.)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Jestem bardzo zadowolona, trafiłam dzisiaj do gabinetu z bólem. Jestem osobą, która na samą myśl o wizycie u dentysty trzęsie się jak galareta. A z fotela zeszłam z uśmiechem na twarzy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Polecam, bardzo profesjonalni ludzie tam pracują, kilka razy zdarzyło mi się pójść do nich z masakrycznym bólem, a wyszedłem bez niego (nawet kiedy znieczulenie minęło).
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Świetny ortodonta. Syn ma aparat i wszystko jest oki
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Świetni specjalisci, wg mnie lepiej córka nie mogla trafić z zakładaniem aparatu!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Pani Grażyna jest osobą niekompetentną. Po bardzo długim leczeniu moje zęby nadal są krzywe, wróciły do stanu sprzed noszenia aparatu. Nikomu nie polecam. Kosztowało mnie to wszystko dużo czasu, pieniędzy i nerwów. W tej chwili szukam innego ortodonty i znowu będę musiał nosić aparat.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Najgorszy ortodonta nie polecam nie dość ze dalej mam krzywe zęby to kosztowało to majątek... nie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Zdecydowanie nie mogę zgodzić się z pozytywnymi opiniami o Pani P. Z własnego doświadczenia wiem, że nie jest to ortodonta godny polecenia. W tej chwili pomimo tego, że jestem po skończonym leczeniu i stosowałam się do wszystkich zaleceń, to moje zęby nie są proste, zgryz nie jest do końca prawidłowy i widać to na pierwszy rzut oka, a wynika to niestety z błędów popełnionych przez tą ortodontkę. Oprócz niewłaściwego leczenia warto też wspomnieć, że dopóki płaci się za wizyty i jest się dla tej Pani źródłem zysku to jest bardzo miła, jednak gdy potem okazało się, że popełniła błędy w leczeniu i wynik leczenia nie jest taki jaki być powinien, stała się bardzo niemiła i arogancka w stosunku do pacjenta, podczas gdy doskonale wiedziała że to efekt jej zaniedbania. Bardzo żałuję, że zdecydowałam się na leczenie u niej. Radzę wszystkim porządnie zastanowić się przed wyborem tego "specjalisty", aby potem po wielu miesiącach leczenia i wydanej sporej sumie pieniędzy, nie znaleźć się w takiej sytuacji jak moja i nie żałować wyboru.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

nie polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Niestety nie mogę polecić tej ortodontki. bardzo żałuję że na nią trafiliśmy. to straszna naciągaczka, zależy jej tylko i wyłącznie na kasie! Nierzetelnie informuje pacjenta o planie leczenia . Myślałam że po jej leczeniu mój syn będzie miał ładne proste zęby, a to co ma po jej "leczeniu" to aż szkoda komentowac!!! Mnóstwo kasy wydane w błoto. NIE POLECAM
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Zgadzam się.


Czy Znasz Piskórz Grażyna, Lek. Stomatolog, Ortodonta. Usługi Protetyczne? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi