.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Klaudia Tamoch

Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 6 lata temu

Zdecydowanie polecam ten gabinet!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 6 lata temu

Świetni specjalisci, wg mnie lepiej córka nie mogla trafić z zakładaniem aparatu!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Opinia na temat Gabinet Stomatologiczny MDental, Lublin

opublikowano ponad 6 lata temu

Chodze to od jesieni. Musze pochwalić się ze mam juz wyleczone wszystkie zęby i to wszystko zasługa Pana doktora. Piękna robota i bez bolu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Więcej opinii