Opinie Plewa Marcin. Instalacje sanitarne i technika grzewcza

Opinie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo dobra poznańska firma, która zna się na remontach i posiada fachowców z wielu dziedzin. Zatrudniając ich nie miałam żadnych problemów, a swoja wykonali w kespresowym tempie i co najważniejsze dobrze. W związku z tym jako zadowolona klientka mogę ich rekomendować.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Z firmą Awarią nie było żadnego problemu jeśli chodzi o kontakt i przyjazd do mojego domu żeby usunęli usterkę w kanalizacji w piwnicy. Pojawili się naj szybciej jak mogli i usterkę usunęli dosyć w krótkim czasie i mieli ze sobą niezbędne materiały. Cieszę się , że na takie pogotowie awaryjne można liczyć.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Podczas wymiany brodzika na nowszy model skontaktowałem się z tym sklepem i polecili mi świetny egzemplarz pasujący idealnie wymiarami, a samo wykonanie brodzika perfekcyjne. Kontakt i realizacja bez zarzutów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Stary piec CO przepalił się, ale miał już swoje lata i jego miejsce zastąpił nowy piec, lepszego typu i skomputeryzowany a jego zakładaniem i montażem zajmowała się firma Zpolecenia. Jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu zwłaszcza jak potrafili tak ciężki piec wynieść z piwnicy. Jednym słowem firma the best!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Był u mnie problem z pękniętą rurą w piwnicy i spowodowała podtopienie. Wypompowaniem wody sam się zająłem, ale już do naprawy pękniętego elementu oraz elektryki zamówiłem fachowców z Awarii. Fachowcy szybko przyjechali i wzięli się za usuwanie uszkodzeń. Postępy pracy były dobre. Z takiej postawy, umiejętności i ceny jestem zadowolony.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Nie zawiodłem się kupując w tej firmie idealnie skrojoną kabinę pod moją łazienkę. Bardzo ładnie wykonana, w ciekawym kolorze i wygląda na bardzo wytrzymałą. Nie czarujmy się, ale cena też była dużym plusem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Namiary na Zpolecenia dali mi sąsiedzi u których robili ocieplenie w domu, bo sam byłem zainteresowany taką obsługą zwłaszcza jak sam zobaczyłem jak to wygląda i w jakiej cenie. Usługę zrealizowali moim zdaniem bardzo porządnie a koszta wszystkoego były niewysokie, bo posiadali własne i tańsze materiały. Ogólnie mi się bardzo kalkulowało. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Grzejniki przestały grzać pomimo, że w piecu się paliło na maksymalną temperaturę i do tego mróz. Do zlikwidowania usterki wezwałam awarię, która stwierdziła totalne zapowietrzenie grzejników, odpowietrzyli, a przy okazji wymienili uszczelki, bo trochę kapało. Z tej usługi byłam bardzo zadowolona. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Remontowałem jesienią łazienkę i żeby usprawnić korzystanie z niej, kupiłem w tej firmie wc i umywalkę w miniaturowych rozmiarach, które dają nieco więcej miejsca, łatwiejsze się poruszanie, a korzystanie nadal jest bezproblemowe. Nawet nie wiedziałem, że tego typu przedmoty o mniejszych gabarytach mogą być w pewnym stopniu ozdobą. Ważne, że to było nie drogie, dobrej jakości i wygląda fajnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Miałem poważny problem z instalacją elektryczną w warsztacie, bo jeden z praktykantów zaprószył ogień i w kilku miejscach wszystko było do wymiany. Do naprawy wziąłem już sprawdzoną firmę Awarię, która wymieniła instalacje praktycznie w całym zakładzie i wszystko działa już poprawnie. Szybka realizacja usługi i jak zwykle dobra cena. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Jesienią panowie od Zpolecenia zajmowali się ocieplaniem i zakładaniem nowej elektryki w budynku gospodarczym, który teraz został przerobiony na magazyn. Dobrze się z nimi współpracowało, bo kompetentni i faktycznie posiadali materiały o cenach o których w markecie mógłbym marzyć. Swoje zrobili w terminie i za ustaloną wcześniej cenę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pomagałem mamie przy zakupie wanny, bo jest to osoba starej daty i chyba lubi poleżeć w wannie. Najbardziej podobała nam się oferta handlowa tego sklepu, bo wanna była bardzo duża z łagodnymi wykończenia mi. Transakcja przebiegła bez zarzutu a cena w porządku. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Miałam do wyremontowania kuchnię, bo przez długi czas nic nie było w niej robione i miejąc wolne środki zdecydowałam się na tą” operację”. Do tego wynajęłam firmę Zpolecenia , która ma sprawdzonych fachowców i także bezpośrednio załatwia materiały. Jak wszystko podliczyłam to wyszło mi dużo taniej jak bym osobno zatrudniała firme i w cenach detalicznych kupowała materiały. Bardzo dobrze odremontowali kuchnię i wszystko teraz jest na błysk! Bardzo jestem zadowolona!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Przyszły chłodniejsze dni i pomimo, że piec co grzeje jak należy, to jednak większość grzejników była zimna. Przyjechali to sprwdzić panowie z awarii, którzy poprawili pompę przy piecu i odpowietrzyli wszystkie grzejniki. Teraz mam cieplutko niczym w łaźni i z tego faktu jestem bardzo zadowolona.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

W końcu przyszedł czas na zmianę wiekowego sedesu pamiętającego jeszcze PRL na coś nowego i nowoczesnego. Zdecydowałem się na zakup bardzo ładnego sedesu kompaktowego z funkcjonalną spłuczką przymocowaną do ściany. Całość wygląda rewelacyjnie a cena podana przez sklep była konkurencyjna.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Wynajmowałem firmę zpolecenia do remontu łazienki. Mieli najciekawszą ofertę handlową i do tego nie musiałem się też martwić o materiały. Łazienka wyremontowana od podstaw i kompleksowo na chwilę obecną wygląda idealnie. Chłopcy się sprawdzili wspaniale a z tego co widziałem materiały były wysokiej klasy. Bardzo polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Miałem różne sytuacje, co wymagały wizyty fachowców przy sprawach hydraulicznych, elektrycznych itp. Różnie z jakością napraw bywało, a ceny, co zaśpiewali, to przeważnie były jak na mój gust zbyt wysokie. Trochę się rozejrzałem i dowiedziałem się, ze Awaria robi te rzeczy sprawnie i nie drogo. Osobiście sprawdziłem przy udrażnianiu przewodów kanalizacyjnych i poszło im to ładnie, a cena była rozsądna. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Jestem szczęśliwym nabywcą francuskiej wanny narożnej i jest to wersja wzbogacona z hydromasażem. Bardzo ładnie się prezentuje w dużej łazience. Do tego niezwykle funkcjonalna, a kąpiel w niej to czysta przyjemność i duży relaks. Człowiekowi się należy trochę luksusu a cena za taki wybajerzony sprzęt nie jest wysoka.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Warto do prac wykończeniowych zatrudnić Zpolecenia, bo mają szeroki pakiet usług, a ceny w stosunku do innych firm niezwykle atrakcyjne. Zajmowali się instalacją, montażem i wykańczaniem łazienki. Troszkę to trwało, ale efekt tych prac jest znakomity, a urządzenia jak miska, umywalka, czy kabina mocno i solidnie przymocowane. Naprawdę mistrzowska robota i w związku z tym gorąco ich polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Musiałem trochę zmodernizować piwnicę i dobudowałem osobne pomieszczenie do pieca co, a ze sam się nie znam na hydraulice to poprosiłem fachowców z Awarii do przeniesienia pieca i podłączenia go na nowo do całego systemu grzewczego. Szybko się uporali z tym wszystkim i wszystko działa jak należy. Oczywiście firme polecam, bo słowni i nie drodzy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo jestem zadowolona z dokonanego zakupu w tym sklepie. Mieli bardzo duży wybór kabin i to w każdym segmencie cenowym i u znanych producentów. Szybko dokonałam wyboru i teraz kabina idealnie komponuje się z kolorem płytek i całym wnętrzem. Super zakup. Bardzo jestem zadowolona!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo konkretna firma i chłopcy z Awarii ponagali w usuwaniu pękniętej rury, która odprowadzała niewczystości do szamba oraz jej wymiany na nową. Wszystko dobrze dopasowali z wymiarem i całą robótkę zrobili elegancko. Bardzo konkretni fachmani typu złota rączka.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

zpolecenie to solidna firna

, opublikowano ponad 9 lata temu

Jak dla mnie zpolecenie to świetni fachowcy i doskonale poradzili sobie z podciągnięcem wody do budynków gospodarczych a kolejnym atutem też było, że mieli ze sobą odpowiednie materiały budowlane. Taka kompleksowość usług była dla mnie kmorzystna a wszystko wyszło taniej niż spodziewałem. Tak ogólnie, to sprawdzili się!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Pomagałem żonie przy zakupie mebli łazienkowych i wybraliśmy ofertę tej firmy. Meble w realu wyglądają lepiej niż w katalogu a wykonanie jest praktycznie perfekcyjne. Myślę, że lepszego produktu za tą cenę by się nie kupiło. polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Przy nowo wybudowanym domu prace hydrauliczne i elektryczne wykonywała u mnie firma Zpolecenia, która profesjonalnie przeciągła instalację elektryczną, zamontowała kontakty i włączniki. Zrobiła też wodę w kuchni, w łazience i piwnicy. Zamontowała aluminiowe grzejniki. Materiały mieli własne. Wszystko kompleksowo i w rozliczeniu wyszło taniej jak bym zatrudniał dwie firmy z osobna.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Miałam ostatnio dziwny problem z pralką i po odwirowaniu i płukaniu nie zeszła woda i co tu robić? Drzwiczek nie otworzę, bo woda się wyleje. Zaczęłam szukać rozwiązania i sąsiadka podała namiary na awarię. Przyjechali, sprawdzili i okazało się, że woda nie mogła znaleźć ujścia z powodu totalnie zapchanej dziury. Zajęli się problemem odetkali to co trzeba i wszystko działa jak powinno. Ich mogę spokojnie polecić!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Pomagałam babci przy zakupie kabiny prysznicowej, bo ze względu na problemy z poruszaniem odpuściła używanie wanny. Zakupiona kabina już jest zamontowana i babcia chwali prostotę i wygodę podczas prysznica. W jej imieniu daję duży pozytyw!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Niedawno miałam możliwość osobistego sprawdzenia jak działa firma Awaria, bo miałam problem z zatkanym brodzikiem i nie szło to w żaden sposób udrożnić. Panowie znaleźli na to sposób i po krótkim czasie doprowadzili wszystkie przewody w łazience do pełnej drożność, a woda w tej chwili szybko i płynnie spływa. Szybko, tanio i wygodnie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

W maju panowie Zpolecenia założyli nową kostkę brukową przy podjeździe do domu na całej długości. Cała robótka zrobiona od podstaw, ale przyznam szczerze że szło im to nie źle, a efekt wizualny bardzo dobry. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Zamówiona kabina spełnia mole oczekiwania i jest idealna pod każdym względem. Klasyczny wygląd, łagodny odcień niebieskiego i solidne elementy mocujące. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo potrzebowałam dobrej firmy, która zajmie się przystosowaniem łazienki pod potrzeby osoby na wózku. Nic nie musiałam tłumaczyć, bo dobrze wiedzieli na czym to polega i idealnie podszykowali wyposażenie łazienki pod potrzeby osoby niepełnosprawnej. Bardzo pozytywna firma zPolecenia!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Miałem pecha i totalnie zapchał się brodzik i nawet kret nie dał efektu. To wszystko przez włosy i podobne śmieci totalnie się zapchało kolanko i nie miałem technicznych możliwości żeby usunąć ten problem. Dopiero wyspecjalizowani fachowcy Awarii uporali się z tym dylematem, ale to nic dziwnego, bo mieli odpowiedni sprzęt i posiadali doświadczenie. Byli pomocni. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Podoba mi się jakość obsługi w tym sklepie, bo potrafią fachowo doradzić w razie wątpliwości co do wyboru odpowiedniego przedmiotu. W moim przypadku była o kabina z której jestem teraz zadowolona i ładnie się komponuje w łazience z innymi rzeczami. Produkt ok.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Ktoś mi polecił sprawdzoną firmę Zpolecenia do generalnego remontu starego mieszkania, które odziedziczyłam po babci. Była wymieniona instalacja elektryczna, wodna, i tynkowanie wnętrza. Swoją pracę wykonali wzorowo i nie miałam żadnych zastrzeżeń co do jakości usług, ani ceny.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Zatrudniałem firmę Awarię do naprawy systemu solarnego, bo system się zbuntował i nie grzał wody. Coś tam popękało, ale oni już to dobrze zdiagnozowali i wymienili wadliwy element na nowy. Teraz wszystko pięknie grzeje i można brać gorącą kąpiel! Firmie Awaria pięknie dziękuję i pozdrawiam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Pomagałam mamie w zakupie nowej wanny i wybraliśmy ofertę tej firmy, bo miała na stanie wannę prostokątną o wymiarach, które nam bardzo dopoiwiadały jak na wykonanie akrylowe wygląda bardzo dobrze. Jakość obsługi wyceniamy wysoko, a cały koszt łącznie z dostawa w porządku. Polecamy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

W zakładzie zakładali instalację elektryczną i sanitarną i spece od Zpolecenia wykonali swoje prace w umówionym terminie i cenie. Ogólnie swoją robotę zrobili wzorcowo i o nic się nie musiałam martwić, bo nawet materiały mieli własne. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Miałam fatalny problem z zapchanym odpływem wody w brodziku spowodowany przez lata nagromadzonymi włosami. Żadne dłubanie pałeczkami nie pomagały i skorzystałam z usługi firmy Awaria. Dopiero oni profesjonalnie przeczyścili przewody i po ich ingerencji wszystko wróciło do normy. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Niedawno kupowałam w tym sklepie kabinę prysznicową i powiem szczerze, że z tej inwestycji jestem bardzo zadowolona. Kabina po montażu świetnie wygląda, dobrze się sprawuje, a zamykanie jest dosyć ciche. Za te pieniądze się opłaciło.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Zajmowali się fachmani Zpolecenia pracami hydraulicznymi w moim domu od podstaw. O nic się nie musiałam martwic, bo o wszystko oni już zadbali i po zakończonej pracy tylko trzeba było już tylko zapłacić. Są w porządku!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Miałam problem z konfiguracją pieca CO i fachowiec od Awarii wszystko ładnie mi skonfigurował i wytłumaczył co do czego służy i jak obsługiwać tego typu piec. Można powiedzieć śmiało, że uratował mi zycie, bo mąż siedzi w Holandii.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupionego produktu, kabiny prysznicowej z brodzikiem, która idealnie pasuje z wymiarami do mojej łazienki i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Oczywiście spełnia swoją funkcję i była w korzystnej cenie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo jestem zadowolona z wysokiego poziomu usług jakie świadczy firma zPolecenia. Wszystko doskonale zorganizowane iw jednym miejscu. O nic się nie musiałam martwić podczas remontu. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Jesienią wynajęłam firmę Awaria do zakładania kanalizacji w domku jednorodzinnym. Mieli najlepszą ofertę handlową a poza tym sprawnie wywiązali się z zobowiązań i wszystko pięknie gra. Pozostaje mi tylko ich polecić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Wymieniłam w łazience sedes, bo miałam jeszcze taki stary z plastykową spłuczką z uchwytem z boku na kompaktowy i bardzo mi się podoba funkcjonalność i estetyka produktu. Żałuję, że wcześniej nie zrobiłam takiego zakupu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Przy remoncie mojego domu zatrudniłam firmę z polecenia, ltórzy swoje zlecenie wykonali perfekcyjnie i dotrzymali terminu wykonania usług. Cena też nie była bez znaczenia, bo była bardzo atrakcyjna.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Firma Awaria świadczy usługi na dobrym poziomie i zawsze mogę na nich liczyć w sytuacjach kryzysowych. Mnie się totalnie zapchał brodzik i nawet kret nie dał rady, a dla fachowców od Awarii – no problem. Świetna firma!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo mi się podoba szeroka oferta urządzeń sanitarnych, które nie są tylko dobrej jakości, ale także są wyjątkowo w konkurencyjnych cenach. Mam od nich umywalkę i szfkę i ten wybór był udany.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Korzystałem z usług firmy zpolecenia i z całości obsługi byłem bardzo zadowolony. Firma wszystko posiada. Jest kompleksowa, konkretna i dba o klienta.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Miałam jakąś usterkę przy piecu CO i w tym przypadku skorzystałam z polecenia znajomego firmy Awaria. Bardzo sprawne i słowne chłopaki usunęli uszkodzoną część, a przy okazji coś jeszcze poprawili w bojlerze. Solidna firma!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo jestem zadowolona z ostatnich zakupów, które dokonałam w sklepie netto. Dostałam kompletny wyposażenie kabiny, czyli kabina, bateria, uchwyt. Bardzo ładnie to wygląda, a cena było bardzo konkurencyjna. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Znajomy polecił mi firme zpolecenia do generalnego remontu mieszkania i bayła to bardzo trafiona decyzja. Fachowcy sprawnie się zajęli wszystkim i co najważniejsze wszystko było przejrzyste i pełen konkret.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Miałam awarię bojlera, który zalał mi piwnicę i w takiej kryzysowej sytuacji pomogli mi fachmani od Awarii. Usunęli usterkę, zrobili konserwację i teraz wszystko hula. Jestem w pełni usatysfakcjonowana z ich usług.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo dobrze kupuje mi się w tym sklepie artykuły do łazienki. Posiadają bardzo fajne, atrakcyjne i modne produkty od dobrych producentów, no i cena jest bardzo przystępna. Sklep godny polecenia!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dostałam w spadku mieszkanie w kamienicy, które nawet nie miało kanalizacji. Postanowiłam generalnie zmodernizować mieszkanie do nowoczesnych standardów i do tego zadania zatrudniłam fachowców z firmy z polecenia, którzy zajęli się całą modernizacją i z całej modernizacji jestem zadowolona. Firma porządna i zna się na rzeczy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Przed sezonem zimowym firma Awaria zrobiła mi generalną konserwację grzejników i jestem z tego faktu bardzo zadowolona. Wszystko ładnie grzeje, nie cieknie woda i nic nie jest zapowietrzone. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Wszystko wymieniałem w remontowanej łazience i ze względu na małe gabaryty pomieszczenia musiałem uważać na wymiary urządzeń. W tej firmie kupiłem w idealnym wymiarze umywalkę i sedes, które są w identycznym kolorze i bardzo dobrze wyglądają. Cena także była atrakcyjna. Firma warta polecenia!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

korzystałam z usług zPolecania i nie mogę ich się nachwalić. Kompleksowo przy remoncie mojego domu zadbali o wszystkie detale. Nawet nie musiałam się martwić o materiały, bo sami je załatwiali w swoim zakresie. Super kompleksowa firma!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Pod koniec zimy miałam uszkodzenie bojlera i coś tam z piecem CO. Panowie od Awarii usunęli usterki, wymienili pewne podzespoły i wszystko pięknie działa na nowo. Miły kontakt, rzetelność i cena, to główne atuty tej firmy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Ostatnio wymieniałam meble łazienkowe i nowe kupowałam w tej firmie. Bardzo zachęciło mnie do zakupu idealne wymiary i funkcjonalność tych mebli do mojej niedużej łazienki. Kolejnym atutem było przystępna cena i bardzo miła obsługa. Warto skorzystać!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Moim zdaniem to jest idealna firma do współpracy zwłaszcza, że ?Zpolecenia? mają swoją markę i jakość i co najważniejsze o nic się nie musiałem martwić. nawet materiały były. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Myślę, że warto co jakiś czas przejrzeć instalację w wiekowym budownictwie żeby uniknąć przykrych niespodzianek. Ja korzystam z Awarii i jestem w pełni zadowolona z wysokiej jakości usług jakie oni oferują!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo zależało mi na kupnie kabiny o pewnych wymiarach i udało mi się dostać taki egzemplarz w tym sklepie po bardzo atrakcyjnej cenie. Sama kabina po zamontowaniu prezentuje się efektownie i co najważniejsze spełnia swoją funkcję w 100%.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Miałem niedrożne przewody w kuchni i podczas prania zalewało podłogę. Panowie bardzo sprawnie przeczyścili przewody i odpowiednio podłączyli pralkę ? brakowało jakiejś tam uszczelki. Jestem pod dużym wrażeniem ich pracy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Mam świetny bidet od tej firmy i prezentuje się świetnie.Uważam że takie cacko jest idealne do dużych łazienek.Warto pomyśleć o takim zakupie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

bardzo ładne produkty, doskonała obsługa która pomoże wszystko dobrze dobrać do naszego wnętrza, my zdecydowaliśmy się na wannę z obudową, która może być też prysznicem, polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Po ostatniej zimie musiałam wezwać fachowców żeby odpowietrzyli i poprawili grzejniki, bo woda ciekła i nie grzały. Teraz wszystko jest ładnie poprawione i tylko czekać na chłodniejsze dni. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Ta firma wie, co sprzedaje, a sprzedaje porządne artykuły łazienkowe, które powinny każdemu przypaść do gustu. Ja z kabiny prysznicowej jestem zadowolona i cieszę, że to był to dobry zakup. Nie ma jak jakość i cena!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Polacam śmiało. Świetny wybór i profesjonalna obsługa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dobry sklep z dużym wyborem akcesoriów do łazienki.Dosłownie wszystko co potrzebowałem do domu.Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Super firma!Podciągneli wodę z ulicy do działki.Krótki termin i tanio. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

firma solidna, doradzą, pomogą dokonać właściwego wyboru, tak by nie tylko dobrze wyglądało, ale też dobrze się z tego na co dzień korzystało, właśnie u nich mamy całą nową łazienkę zaopatrzoną, to był dobry wybór
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo dobra firma!Łazienkowe eldorado!Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo dobrze zaopatrzony sklep.Obsługa zawsze miła i fachowa.Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Sklep na najwyższym poziomie!Moja łazienka teraz lśni!POLECAM!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

na pewno znajdziecie tam wszystko co bedzie wam potrzebne do remontu lazienki, wybor ogromny! mila pomocna obsluga
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Plewa Marcin. Instalacje sanitarne i technika grzewcza? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi