Opinie Plewa Marcin. Instalacje sanitarne i technika grzewcza

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Wybrałem ich ofertę do wyremontowania i ocieplenia domku jednorodzinnego. Mieli ciekawy cennik i własne materiały budowlane, a do tego Zpolecenie miało też sprawdzoną ekipę pracowników, specjalistów od danej specjalizacji. Na tym interesie wyszedłem całkiem dobrze, a domek ciekawie odnowiony.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Praktyczie wszystko co istotne i modne do łazienki to posiadają . w sumie bardzo udane zakupy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Kupowałam u nich kabinę prysznicową i znalazłam dokładnie taki wymiar, który pasował do mojej mikroskopijnej łazienki. Dosownie weszła na styk, ale pasuje idealnie.fajny i nie drogi zakup.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Na zrobienie remontu sklepu dostałem namiary na niedrogą firmę Zpolecenie, która miała pełen pakiet usług doyczących prac budowlanych i remontowych. W tej tyematyce sprawdzili się idealnie i jeszcze mieli do tego materiały wykończeniowe w cenach hurtowych.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Dopiero w tym sklepie kupiłem odpowiednią umywalkę, która pasowała wymiarami do mojej łazienki. Bardzo dobrze wykonana i bielutka. Obsługa też była sympatyczna i dobrze mi doradziła.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Wynajmowałem ich do aranżacji ogrodu na działce, co odziedziczyłem w spadku. Firma Zpolecenie dobrze znała sie na tych zagadnieniach i efekt finalny jest miły dla oka. Jak naj bardziej polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bogata oferta i specjalizacja tylko w jednej branży to główne atuty tego sklepu. Ja akurat zreflektowałem na umywalkę i dodatki do jej montazu. Cała transakcja przebiegła szybko i sprawnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Zmodernizawałem warsztat i zaadaptowałem niewykorzystane pomieszczenia pod nowe stanowiska robocze. Główne prace dotyczyły murowania, tynkowania i elektryki i tym wszystkim kompleksowo się zajęła firma Zpolecenie. Wszystko wykonali zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Z ich usługi jestem zadowolony.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Przy zakupie nowoczesnego sedesu mogłam liczyć na profesjonalną pomoc sprzedawcy. Sprawa nie była prosta bo dotyczyło, że ma być w miniaturowej lazience, ale dało się znaleźć małą ale funkcjonalną. W praktyce się sprawdza.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Wyjątkowo sprawni i robotni chłopcy pracują w tej firmie. Sprawy związane z ociepleniem budynku zrobili przed terminem i problem mam już z głowy, a jeśli chodzi o cenę to Zpolecenie miało atrakcyjną propozycję.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Miałem teraz czas na zmianę wystroju łazienki i odpowiednio fundusze. Praktycznie wszystko mogłem zrelizować w tym sklepie. Do tego mogłem liczyć na zyczliwa i fachową pomoc sprzedawcy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Miałam problem z brodzikiem i musieli fachowcy coś wymienić od spodu żeby była drożność . przy okazji powymieniali uszczelki. Wizyta konkretna i w terminie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zatrudniałam ludzi Zpolecenia do aranżacji ogrodu. Ich oferta była najbardziej obiecująca i na tym wyborze się nie zawiodłam. Barddzo ładnie wygląda wszystko finalnie i jest czym się pochwalić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Podczas remontu łazienki zrobiłam większe zakupy i praktycznie wszystko dostałam w tej firmie. Wszystko dobrałam pod kolor i jednolity design, a cenowo było nie źle. Szkoda tylko, że nie mieli jeszcze płytek. Ogólnie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zanim kupiłam kabinę to rozejżałam się w kilku miejscach, ale nigdzie nie było takich ładnych jak w tym sklepie. Bardziej zależało mi na wyglądzie i funkcjonalności niż samej cenie. Sama realizacja zamówienia przebiegła bardzo sprawnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Miałam zalaną podłogę i podzwoniłam po kilku serwisach i nikt nie miał czasu albo podawali odległe terminy. Trzeba było na teraz. Dopiero firma Awaria była chętna do pomocy i za ogarnięcie kryzysowej sytuacji nie wzięli dużo.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Korzystałem z usług Zpolecenia ze względu na atrakcyjny koszt materiałów budowlanych i przystępny kosztorys. Dom dobrze ocieplony i odnowiony, a kolor tynku ładny
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Przy wyborze kabiny mogłem liczyć na pomoc sprzedawcy. Nie mam zbyt wyrobionego gustu plus daltonizm, ale udało się dobrać kolorystycznie idealny model do mojej błękitnej łazienki. Domownicy bardzo pochwalili zakup kabiny, a sprzedawcy za pomoc dziękuję i pozdrawiam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo profesjonalna firma. Mili i zawsze pomocni. Jestem zadowolona i nie mam zastrzeżeń.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Polecam. Bardzo dobra firma. Dogadaliśmy się szybko i bez problemów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Na Zpolecenie otrzymałem cynk od sąsiada z ulicy, bo potrzebowałem firmy do remontu chałupy. Własne materiały i dobrzy pracownicy oraz niskie koszta to same pozytywy tej firmy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Na problem z nieszcelnym piecem CO szybko zaradziła firma Awaria. Gdybym dłużej czekał z naprawą to pewnie doszłoby do poważniejszych szkód. A tak w krótkim czasie i nie duze pieniadze i mam problem z głowy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo dobrze wyposażony sklep z szerokim asortymentem dla kazdej kieszeni. Duża zaletą jest, że można płacić bezgotówkowo, a towar zawsze mają na stanie. Jak narazie ze wszystkich zakupów jestem bardzo zadowolona.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Było coś nie tak z kolektorem i system solarny nie działał prawidłowo. Okazało się, że firma, co mi instalowała coś źle zrobiła i dopiero ten problem został usunięty przez awarię, która z miejsca rozpoznała problem, a cenowo nie zdarli ze mnie skórę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Odziedziczyłam domek z ogródkiem. Był strasznie zaniedbany. Wszystko trzeba było poprawić i najlepszą ofertę miała firma Zpolecenie. Zrobiła tynki, ściany, a nawet poprawiła kształt ogrodu. Super sprawa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Namiary na sklep dostałam od znajomej bo bardzo chwaiła bogaty asortyment i przede wszystkim wyjątkowe ceny. Faktycznie wybór nie zły i z dobrych marek. Żadne tam made in china.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Był czas na remont domu i sprzyjające temu warunki. W związku z tym wynajęłam firmę Zpolecenie, które w zeszłym roku robiło 0odobną usługę u sąsiadów i wtedy się sprawdziło. Z tego co widać to postępy prac sa świetne i już sa na finiszu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Sprawdzona firma jako szybkie pogotowie w razie różnorakich awarii w gospodarstwie. Ostatnio Awaria naprawiała nie sprawną kanalizację. Ekspresowo i tanio.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Dobrze zaopatrzony sklep, gdzie poza standardowym wyposażeniem łazienek można też dostać gustowne mebelki. Ich atutem jest nowoczesny design i jakość wykonania. W moim przypadku był to udany zakup.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Rozbudowałem interes i do warsztatu doposażyłem ręczną myjnię. Tu sprawami hydraulicznymi zajmowali się eksperci od Zpolecenie. Cieszy mnie, że wszystko zrobione według schematu i działa bezawaryjnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Miałam problem z cieknącą wodą spod zlewu i bajorko w kuchni. Nie mogłam uzyskać pomocy, bo albo długie terminy, lub inne wymówki ze względu na panującą sytuację w kraju. Dopiero firma Awaria nie odmówiła mi i przyjechała naprawić usterkę. Poważna firma.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Kiedyś kupowałem nich kabinę z której jestem do dziś bardzo zadowolony i prezentuje się nienagannie. Teraz kupowałem nową baterię do prysznica, która świetnie się komponuje z kabiną, ma regulację wody na wąski lub szeroki strumień i bardzo poręczny. Obsługa też miła i konkretna.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Postawiłem na Zpolecenie, bo mieli przejrzysty cennik i krótki termin. Nie nakładali mi makaronu na głowe jak w innych filmach, że o cenie pogadamy po robocie. Przy okazji co mieli zrobić, to zrobili porządnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

wpadła mi do sedesu zawieszka, która utknęła gdzieś głęboko i całkiem zapchała kibelek. Próbowałam kreta, płynu do mycia naczyń, pustej butelki, przepychacza i zero efektu. Dopiero jak przyszedł fachowiec od Awarii z maszynką to góra trzy minuty mu to zajęło. Polecił żeby na przyszłość nie stosować zawieszek, a tylko żelowe. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Podczas generalnego remontu wymieniłam praktycznie wszystkie elementy w łazience i zalezało mi na kupnie sedesu, umywalki i brodzika w jednym kolorze i podobnym wzorze wykonania. Udało mi się dokładnie to co oczekiwałam kupić w tym sklepie. Załapałam się też na promocję. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

była pilna potrzeba modernizacji mieszkania a zwłaszcza łazienki pod starszą osobę. Tu kompleksowo pracownicy firmy Zpolecenie wszystkie prace modernizacyjne wykonali wzorcowo. Do tego dostałam fakturę dzięki czemu mogłam coś nie cos odliczyć z remontu .
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

skorzystanie z firmy Awaria było dobrym pomysłem przy zapchaniu kanalizacji. Samodzielne przepychanie i uzycie kreta w postaci płynnej i granulatu nie przyniosło efektu . Dopiero ci fachowcy znaleźli sposób na udrożnienie i po problemie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

bardzo dobrze zaopatrzony sklep z asortymentem łazienkowym. Udało mi się wszystko skompletować do łazienki starszej osoby, która ma problem z samodzielnym się poruszaniem. Do tego ładna jakość produktów i nie zła cena.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

firma się sprawdziła przy remoncie mojego domu, konkretnie mówiąc ociepleniu i otynkowaniu. Zpolecenie też na swoje usługi wystawiło fakturę dzięki czemu mogłam potem sobie odliczyć. Przy okazji pozdrowienia i jeszcze raz dziękuję.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Coś poszło w przewodach pod płytkami i był nie zły z tego pasztet. Bałam się, że nawet będzie trzeba wszystkie płytki kuć i z tego przybędzie tylko dodatkowy remont i koszta. Szczęście w nieszczęściu pomogła mi firma Awaria, która usunęła poważna usterkę nie uszkadzając płytek w widocznym miejscu. I po kłopocie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

nie było najmniejszych problemów z wyborem i zamówieniem kabiny, która spełnila moje i żony oczekiwania. Do tego zagwarantowali bezproblemowy odbiór i krótki termin oczekiwania. W tym temacie sklep się sprawdza.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

konkretni ludzie od Awarii. Zrobili mi generalne udrażniane wszystkich rur, które się totalnie zapchały podczas moejj nieobecności na czas urlopu. Do tego krótki termin oczekiwania i rozsądna cena.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Oferta Zpolecenie była najbardziej konkretna i dawali zdecydowanie więcej niż konkurencyjne firmy z tej samej branży. Później się okazało, że miałem do czynienia z poważnymi i doświadczonymi fachowcami, którzy remont wykonali jak należy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

nie mogłem się zdecydować na wybór kabiny. W sumie wszystkie mi się podobały, ale po konsultacji ze sprzedawcą wiedziałem już na co patrzeć iwybrałem stosowną do mieszkania. Po montażu wyglada rewelacyjnie i wszystkim domownikom się podoba.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

do remontu mieszkania ich oferta najbardziej trafiała do mnie. Poza dość dużą ofertą usług mieli te możliwość posiadania własnych materiałów, co obniżyło zdecydowanie cenę remontu. Ogólnie dobrze ywkonana robota.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

był problem z piecem Co a konkretnie poszedł komputer, co spowodowało nadmierne nagrzewanie się grzejników i miałam wtedy piękną sałnę w mieszkaniu. Dopiero szybka interwencja fachowców od Awarii pozwoliła mi zlikwidować ta nieprzyjemna usterkę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Potrzebowałam nowoczesnej kabiny. Wcześniejn oglądałam pewne modele w Kastoramie, ale były nijakie i drogie i w końcu się zdecydowałam na zakup w tym sklepie. Zdecydowanie ładniejszy model, do tego renomowanej firmy i z niższą kwotą. Z całej transakcji jestem bardzo zadowolona.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Na Zpolecenie dostałam namiary od znajomych, bo chciałam zagospodarować ogród w nowoczesny sposób, a ta firma posiadała takich specjalistów. Po ich ingerencji ogród zupełnie zmienił oblicze i jest teraz bardzo ładnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Nie znam lepszej firmy niż Awaria od napraw systemów solarnych. Sprzęt już po gwarancji i w związku z tym autoryzowany serwis mnie olał. Dopiero firma Awaria potrafiła pomóc mi w rozwiązaniu tego problemu i wszystko naprawili.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Umywalka od nich jest idealnie dopasowana do wielkości mini łazienki. Do tego fajnie dopasowana bateria w kolorze satin.całość fajnie komponuje z pozostałymi sprzętami. Cena przystępna.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Nie zawiodłem się zatrudniając firmę Zpolecenie do prac wykończeniowych domu. Teraz chociaż chałupa wygląda bardzo dobrze, nie ma zacieków i nie widać, że ma sporo już lat. Co do kosztów, to itak wyszedłem na swoje.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Nie zawiodłam się na Awarii i potrafili mi wymienić przewody pod brodzikiem, któe po prostu pękły ze starości. Cała ingerencja nie uszkodziła płytek i znów ponownie można korzystać bez obw z prysznica.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

muszę się przyznać, że propozycja tego sklepu jest dosyćciekawa, a produkty z wyższej półki. Może nie są to tak znane firmy jak te sprzedawane w tanich marketach, ale swoją jakość posiadają. Ja akurat mam od nich nowoczesny sedes z deską i sprawuje się idealnie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Przez zmywarkę miałem zapchane przewody i woda zaczęła się wylewać i udrożnieniem tego wszystkiego zajeła się awaria. Ludzie kompetentni i wszystko co niezbędne do tego posiadali przy sobie i wszystko powróciło do normy i z tego faktu jestem zadowolony.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

muszę pochwalić firmę Zpolecenie za fantastyczną modernizację pomieszczenia pod usługi gastronomiczne. Wszystko zrobione dokładnie, a instalacja wodna jak i elektryczna działa bezproblemowo i do tego na wszystko dali gwarancje.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Zawsze marzyłam o dużej i nie do końca przezroczystej kabinie prysznicowej i właśnie taką tutaj dostałam. Doskonle wykonana i pozwala zachować prywatność. Jak najbardziej polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

przez firmę Zpolecenie mam bardzo ładnie zaprojektowany i urządzony ogród i na tyle jest nowoczesny, że nie muszę sama podlewać, bo są nawet zamontowane zraszacze. Jednym słowem piękno plus oszczędność czasu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

awaria zajmowała się wymianą uszkodzonego pieca na nowy i przystosowaniem do tego sprzętu bojlera. W sumie ta interwencja zajęła kilka godzin, ale warto było ze względu na niski koszt i pozytywny efekt.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

dawno nie zrobiłam tak dobrych i duzych zakupów jak w tym sklepie dedykowanym łazience. Do tego spotkałam się z super obsługą i co istotne bardzo atrakcyjnymi cenami. Oczywiście polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Musiałem zmodernizować łazienkę pod wymogi osoby niepełnosprawnej i było trochę problemów z hydrauliką i do tego zadania wynająłem Zpolecenie, którzy umieli tak wszystko przemeblować z przewodami, że osoba niepełnosprawna ma pełen komfort w samodzielnym korzystaniu z łazienki i o to mi chodziło.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Miałem problemy z hydrauliką w salonie i w związku z tym, że ciekło z rur, to musiałem zamknąć interes na kilka dni. Naprawą tego wszystkiego zajęła się firma awaria, którawszystko wymineniła co było uszkodzone na nowe i teraz wszystko wygląda w porządku.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Sklep posiada nie tylko dobry asortyment łazienkowy, ale także miłą obsługę, która zawsze potrafi obiektywnie doradzić. W ten sposób wszystkie zakupy które u nich dokonałam były w 100% trafione.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Zpolecenie robiło na mojej posesji kanalizację a dokładnie mówiąc przyłącze do budynku mieszkalnego i gospodarczego. Był krótki termin i najbardziej atrakcyjna cena niż u konkurencji
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo dobra firma z Awarii zwłaszcza, że świadczą błyskawiczne usługi naprawcze przy zachowaniu przystępnych cen. U mnie naprawiali ogrzewanie solarne i wszystko teraz działa bez zarzutu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Porównałem ceny w kilku Poznanskich sklepach, a chodziło konkretnie i sedes ze spłuczką i tu najlepszą mieli promocję cenową. Dobra marka producenta i wykonanie też miało znaczenie. Zakup udany.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Zatrudniałem Zpolecenie do prac wykończeniowych w budynku mieszka;nym i bardzo dobrze na tym wyszedłem. Nie dosyć, że byli solidni, to jeszcze posiadali w okazyjnej cenie materiały. Warci uwagi i polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Z Awarią zetknąłem się już po raz drugi, a przyczyną takiego stanu był problem z elektryką w zakładzie. Szczerze się przyznam, że pojawili się bardzo szybko, a jeszcze szybciej usunęli usterkę w instalacji. Po prostu firma na prawdziwym europejskim poziomie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Niestety mało gdzie można dostać teraz tradycyjne wanny, bo wszystkie sklepy są nastawione wyłącznie na kabiny. Zwłaszcza markety. Dopiero tutaj udało się dostać wannę w tradycyjnym wykonaniu i śnieżnobiałą która jest świetnym elementem dużej łazienki.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Brak męskiej ręki w domu to czasami poważny problem zwłaszcza jak zaleje się kuchnię. Całe szczęście, że tym problemem zajęła się firma Awaria, która udrożniła rury i wymieniła stare elementy na nowe. Wszystko teraz wygląda dobrze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Po dwudziestu latach przyszła kolej na wymianę grzejników i pieca ze względu na duże zużycie samego pieca jak i grzejników żeliwnych . montażem oraz instalacją zajmowała się zZpolecenie, która miała konkretną cenę i bogate doświadczenie w tej branży. Teraz nowe grzejniki wyglądają dużo lepiej oraz dobrze grzeją, a piec z komputerem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Na zakup deski wc przekonała mnie okazyjna cena, bo akurat były promocje i bardzo nowoczesna linia produktu. Głupio o tym pisać, ale produkt został już przetestowany i sprawdza się wyśmienicie. Spłuczka w komplecie pojemna i można regulować wodę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Aranżacja ogrodu z usługami hydraulicznymi wykonana p[rzez firmę Zpolecenie była dosłownie perfekcyjna. Wszystko wykonane według projektu i teraz mam najładniejszy ogród w okolicy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Po wielu latach eksploatacjoi całkowicie wysiadł mi kocioł dzię ki temu domownicy byli przez jakiś czas pozbawieni ciepłej wody. Dopiero firma Awaria zajęła się wymianąś na nowy i z przystosowaniem jego do istniejącej instalacji. Trochę to trwało, bo było dłubanie, ale ze wszystkim poradzili doskonale. Teraz wszystko działa sprawnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Świetny sklep z miłą obsługą i niebanalnym asortymentem. Sporo mają produktów i co ciekawsze, to z gustem i nie banalne. Teraz dzięki im mam umywalkę, którą każdy z domowników czy gości się zachwyca.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Przy modernizacji ogrzewania korzystałam z usług Zpolecenia, bo ich oferta była najbardziej atrakcyjna, a rozbudową grzejników i zamontowanie nowego pieca poradzili bez problemu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bez dwóch zdań mogę wyróżnić firmę Awarią za dużą dyspozycyjność i długie godziny pracy. W razie problemów z ogrzewaniem solarnym zawsze mogę liczyć na ich pomoc i nie trwa ona jak w przypadku innych firm kilka dni.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Trochę szukałem stosownej umywalki o specyficznych wymiarach, którą dało by się wcisnąć w lukę pomiędzy ścianą a prysznicem. Natrafiłem na idealnie pasujący egzemplarz w tym sklepie, który był jeszcze dodatkowo w słusznej cenie . ogólnie wszystko ok.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Jesienią skorzytstałem z usług z Zpolecenie w sprawie zrobienia chodników na posesji z kostki brukowanej. Przy okazji drobne prace żeby po opadach woda miała odpływ. Pracownicy z pomysłami i dużym potencjałem. Wszystko zrobione na cacy i z efektów jestem zadowolony.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Podczas początku sezonu grzewczego okazało się, że z grzejników mi kapie i do tego stopnia, że podkładane miseczki nie zdawały efektu. Wezwałam speców od Awarii, którzy posprawdzili wszystko, poizolowali, wymienili uszczelki i przede wszystkim odpowietrzyli grzejniki. W chwili obecnej pięknie grzeją, nic nie kapie, a interwencja nie była kosztowna. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Jestem klientką już od kilku dobrych lat i zawsze chętnie wracam żeby coś nnowego dokupić lub wymienić. Ostatnim sprawunkiem był zakup nowoczesnego i bardzo funkcjonalnego prysznica z uchwytem w kolorze satynowym. Fajnie się sprawdza w praktyce.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Miałam teraz naprawiane ogrzewanie przed nadchodzącym sezonem zimowym i głównie chodziło tutaj o wymianę pompy i uszczelnienie grzejników. Fachowcy od Awarii sprawdzili się jak zawsze, a cena była całkiem przyzwoita. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Firma Zpolecenie posiada konkurencyjne ceny, które nie skutkują obniżeniem jakości usług. Nie było problemów żeby się zmieścili w terminie a usługa dotyczyła zrobienia ocieplenia. Pozostaje mi tylko podziękować za dobrą pracę i miły kontakt.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Szukałem odpowiedniego sedesu, który miał być mały i zgrabny ze względu że łazienka nie duża, a domownicy raczej niskiego wzrostu. Udało się rtaki model dostać w tym sklepie i to w ciekawych paramerach i bardzo przystępnej cenie. Z takiego obrotu sprawy jestem bardzo zadowolony.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Konkretni ludzie i szybko się dało uzgodnić szczegóły położenia kostki i aranżacji ogrodu. Oferta cenowa była również bardziej atrakcyjna niż u konkurencji, a wyznaczone zadania zrealizowali perfect. W związku z tym ciepło ich polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Fachowcy z Awarii z prawdziwego zdażenia i potrafią faktycznie naprawić każdą usterkę. U mnie naprawiali zepsuty bojler i zrobili to w bardzo przystępnych kosztach, że nie musiałem inwestować w nowy sprzęt. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Zrobione zakupy w tym sklepie oceniam bardzo pozytywnie. Zaproponowana kabina prysznicowa jest świetna i dobrze wykonana. Realizacja transakcji przebiegła szybko i sprawnie. Wszystko było tak, jak lubię.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Panowie Zpolecenia zajmowali się przygotowaniem gruntu oraz zakładaniem kostki przy mojej posesji. Kontakt z nimi był bardzo sympatyczny, szybko swoje zrobili, a cena była całkiem calkiem. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Myślałem, ze naprawa układu grzewczego będzie dużo droższa i czasochłonna. Tu się jednak miło pomyliłem, bo fachowcy od Awarii migiem się uwinęli z usterką, a cena była bardzo korzystna. Na tą naprawę mam gwarancję.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Miałam mały ból głowy z wyborem kabiny prysznoicowej, bo wybór maja spory i to w atrakcyjnych cenach. Jednak udało się wybrać odpowiednią i teraz sprawdza się rewelacyjnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Awaria zajmowała się wymianą i modernizacja istniejącej instalacji w budynkach gospodarczych. Nie musiałem się nawet martwić o zakup okablowania i wichajstrów. W sumie wszystko zrobione na medal, a koszt wszystkiego oceniam jako bardzo przystępny.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Namiary na firmę Zpolecenie dostałem od znajomych, którzy korzystali z usług przy robieniu kanalizacji, a ja potrzebowałem identyczną usługę. Fachowo się za wszystko zabrali i w ciągu dnia już wszystko było gotowe. Potem widać, że to fachowcy, a nie partacze z ulicy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Sklep posiada bardzo fajne i niebanalne mebelki łazienkowe, które idzie idealnie dopasować po kolor i model umywalki. Ogólnie ciekawy design i podejrzewam, że meble będą odporne na dużą wilgoć panującą w łazience. Bardzo dobry zakup!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Miałem problem z podłączeniem się do miejskiej kanalizacji z powodu kamienistego gruntu. Popytałem po kilku firmach i dopiero chęć zrobienia tej usługi wyraziła firma Zpolecenie. Miała profesjonalny sprzęt przy pomocy którego zrobili wykop, podłączyli rury i przyłącze. Wszystko wykonane w ciągu jednego dnia i to bez najmniejszego problemu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

W mieszkaniu był duży problem z zapchanymi rurami i zwykłe środki nie były w stanie udrożnić. Zdecydowałam się na panów z Awarii, którzy świadczą takie usługi i swoimi metodami wszystko udrożnili i teraz ładnie woda spływa. Nawet zmywarka chodzi teraz bez zakłuceń. Usługa szybka i nie droga.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Firma bardzo mi pomogła przy wyborze kabiny prycznicowej. Produkt ma idealne parametry i kolor. Po montażu widać jak jest wygodna i praktyczna..
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pękła mi rura w piwnicy i do usunięcia tej usterki wezwałam awarię, która wymieniła pęknięty element, usunęła wodę i na nowo sprawdziła całą elektrykę żeby nie było jakiegoś nieszczęścia. Bardzo sprawni i uczciwi fachowcy, którzy nie mieli najmniejszych oporów przed pomocą w dodatkowych pracach. Z tego powodu ich rekomenduję.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Miałam pewne obawy przy zakupie brodzika, bo nie wiedziałam na co zwrócić uwagę, ale na tyle miły był sprzedawca, że wszystko mi wytłumaczył i wspólnie znaleźliśmy model do mojego domu. Ogólnie świetny zakup!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Do spraw remontowych wziąłem Zpolecenie, które polecili mi znajomi i się nie zawiodłem, bo wyznaczone prace wykonali szybko, ale co najważniejsze porządnie. Mogę podsumować tylko tak, że to była dobra decyzja i istnie poznańska robota.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Awaria posiada fajnych pracowników, którzy nie są tylko w stanie sprostać z każdym problemem, ale także bardzo życzliwi i uprzejmi dla klientów. Jak naprawiali mi kolanko w kuchni, to było wesoło, a usterkę szybko zlikwidowali.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Przy zakupie nowego sedesu w tym sklepie mogłem liczyć na pomoc od strony sprzedawcy w jak naj lepszym doborze do mojej łazienki. I sedes w rzeczywistości jest dobrze dopasowany do wielkości łazienki, nie zajmuje wiele miejsca i jest to markowy produkt.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Plewa Marcin. Instalacje sanitarne i technika grzewcza? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi