Polecam!!!
Joanna R. , opublikowano ponad 12 lata temu
Zapisałam tutaj moje 20-miesięczne dziecko.
Wiadomo.... bardzo obawiałam się jak to będzie, kiedy pójdę do pracy a synek będzie tutaj non stop w rękach praktycznie obcych osób.
Jednak minął zaledwie tydzień i adaptacja dziecka przebiegła pomyślnie.
Wojtuś nie płaczę, jest radosny w rękach dyplomowanych opiekunek, które wiedzą jak obchodzić się z takim dzieciątkiem.
Bardzo cieszy mnie otwartość pań, które potrafią dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat zachowania dziecka.
Podoba mi się również to, że również w czasie wakacji pełniony jest tutaj dyżur, a więc nie będzie problemem by zostawić tutaj malca.
Co do czesnego...
nie mam żadnych "ale", ponieważ jak na takie warunki lokalowe, na takie kwalifikacje kadry i podejście do dzieci, to jest to kwota śmieszna.
Mój brzdąc jest w dobrych rękach.
Oczywiście fajnie, że żłobek dba o brzuszki dzieciaczków, dostosowując żywienie do potrzeb uwzględniając alergie i ewentualne zapotrzebowanie na konkretne składniki.
Ciekawym zajęciem w żłobku jest joga dla dzieci.
Jak na razie dzięki takim warunkom, synek rozwija się w bardzo dobrym kierunku.
Polecam!