Opinie Przedszkole i Żłobek Tęczowa Akademia

Opinie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Ja polecam żłobek. Zapisałam córeczkę, choć z początku miałam spore obawy i wątpliwości. W praktyce jednak okazało się, że był to dobry pomysł. Pracują tutaj wykwalifikowane i doświadczone osoby, które są godne zaufania. Ja zaufałam i dziś tego nie żałuję.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Córka dobrze się tu czuje. Bez problemu nawiązała kontakt z rówieśnikami. Miła atmosfera w placówce jest ogromnym plusem. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Przedszkole jest dostosowane do potrzeb dzieci, jest kolorowo, nowocześnie, łazienki są czyste, a mojej żabce się tutaj podoba. Cieszę się, że wybrałam właśnie to przedszkole. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Przedszkole naprawdę bardzo zyskało w moich oczach kiedy dowiedziałam się, że zajęcia odbywają się tutaj naprawdę. Jestem pod szczególnym wrażeniem angielskiego. Także logopeda wyróżnia tę placówkę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Wg mnie - najlepsze przedszkole we Wrocławiu, w tej okolicy. Opiekunki uczciwe i odpowiedzialne, mają niesamowite pedagogiczne podejście do dzieci, a nade wszystko wysokość czesnego jest umiarkowana.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Super przedszkole z bogatą ofertą zajęć. Posłanie tu dziecka było świetnym pomysłem. Kolorowe i doskonale przystosowane miejsce dla dzieci. Język angielski prowadzony w sposób interesujący, a kadra naprawdę rewelacyjna. Polecam wszystkim mamom.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Nowoczesna placówka z charakterem :) Jestem bardzo z niej zadowolona Córka chodziła do przedszkola również w wakacje. Cieszę się, że przedszkole jest tak długo otwarte :). Miłe panie, sale fajnie przystosowane. POLECAM
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Mam pozytywną opinię o tej placówce. Moje znajome polecały mi ją wielokrotnie. To tutaj moje dziecko ma znakomitą opiekę. Wszystkie zajęcia prowadzone są w sposób niezwykle przystępny. Dodatkowo czesne nie są tutaj wysokie, a nauka angielskiego jest na bardzo wysokim poziomie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Ten żłobek poleciła mi koleżanka. Musiałam wrócić do pracy, a nie miałam z kim zostawić mojej córki. Teraz jestem naprawdę bardzo zadowolona. Tutaj Inga ma rewelacyjną opiekę. Zajęcia muzyczne prowadzone są przez muzyka oraz aktorkę-animatorkę. Plan dnia jest doskonale ułożony i moje dziecko nie ma chwili na nudę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

W tej placówce moje dziecko może uczyć się języka angielskiego. Wiem, że ten język bardzo przyda mu się w toku dalszej edukacji. W tym przedszkolu moje dziecko nauczyło się także podstaw gry w tenisa. To naprawdę znakomite miejsce, a plan dnia jest tu niezwykle różnorodny i ciekawy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!!!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Zapisałam tutaj moje 20-miesięczne dziecko. Wiadomo.... bardzo obawiałam się jak to będzie, kiedy pójdę do pracy a synek będzie tutaj non stop w rękach praktycznie obcych osób. Jednak minął zaledwie tydzień i adaptacja dziecka przebiegła pomyślnie. Wojtuś nie płaczę, jest radosny w rękach dyplomowanych opiekunek, które wiedzą jak obchodzić się z takim dzieciątkiem. Bardzo cieszy mnie otwartość pań, które potrafią dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat zachowania dziecka. Podoba mi się również to, że również w czasie wakacji pełniony jest tutaj dyżur, a więc nie będzie problemem by zostawić tutaj malca. Co do czesnego... nie mam żadnych "ale", ponieważ jak na takie warunki lokalowe, na takie kwalifikacje kadry i podejście do dzieci, to jest to kwota śmieszna. Mój brzdąc jest w dobrych rękach. Oczywiście fajnie, że żłobek dba o brzuszki dzieciaczków, dostosowując żywienie do potrzeb uwzględniając alergie i ewentualne zapotrzebowanie na konkretne składniki. Ciekawym zajęciem w żłobku jest joga dla dzieci. Jak na razie dzięki takim warunkom, synek rozwija się w bardzo dobrym kierunku. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Przedszkole i Żłobek Tęczowa Akademia? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi