Profil użytkownika HankaKrall
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Dom Weselny Zacisze, Pasłęk
opublikowano ponad 12 lata temu
Chcę gorąco polecić wszystkim tę salę. Zorganizowałam tutaj małe przyjęcie po chrzcinach mojego dziecka. Wszyscy goście byli pod wrażeniem przepysznego jedzenia. Bardzo miło wspominam organizację tej uroczystości. Przebiegła ona naprawdę bezproblemowo.
Opinia na temat Przedszkole i Żłobek Tęczowa Akademia, Wrocław
opublikowano ponad 12 lata temu
Mam pozytywną opinię o tej placówce. Moje znajome polecały mi ją wielokrotnie. To tutaj moje dziecko ma znakomitą opiekę. Wszystkie zajęcia prowadzone są w sposób niezwykle przystępny. Dodatkowo czesne nie są tutaj wysokie, a nauka angielskiego jest na bardzo wysokim poziomie.