Opinie Przedszkole Niepubliczne Misiaczek W Lublinie
Opinie
kolaska , opublikowano ponad 11 lata temu
Z mężem jesteśmy pod wrażeniem oddziaływań tej placówki na naszego synka. To teraz bardzo grzeczny przedszkolak. Jestem pod wrażeniem i dziękuję za super opiekę.
benia , opublikowano ponad 12 lata temu
Gimnastyka pozwala się synkowi trochę wyhasać. Przedszkole dla mnie bardzo fajne i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Oferta zajęć na medal a do tego kadra dba o uśmiech na twarzy u dzieci.
Przedszkole zasługuje na wyróżnienie. Według mnie jest ono najlepsze w mieście ze względu na doskonałą ofertę zajęć. To tutaj moja córka może uczestniczyć nawet w zajęciach z religii.
Moje dziecko jest szczęśliwe w tym przedszkolu. Jestem naprawdę zachwycona zajęciami z logopedą. Ta placówka w pełni zasługuje na zaufanie oraz wyróżnienie. Widać to po uśmiechu mojego dziecka.
Polecam.
Julia K. , opublikowano ponad 12 lata temu
Przedszkole rzetelnie realizuje program edukacyjny, dba o wszechstronny rozwój dziecka i daje swobodę bycia sobą.
O tym przedszkolu mogę mówić wyłącznie w samych superlatywach. To naprawdę rewelacyjne miejsce. Moje dziecko jest tutaj naprawdę szczęśliwe i może bawić się z rówieśnikami. teatrzyki i zajęcia z języka angielskiego to kolejne atuty tego miejsca. Czesne są tutaj naprawdę bardzo przystępne.
Polecam.
Tobiasz H. , opublikowano ponad 12 lata temu
Przedszkole bardzo mnie się spodobało.
Razem z żoną postanowiliśmy, że nasze dziecko będzie chodziło do Misiaczka.
Zdążyliśmy na ostatni dzwonek.
Myślę, że będzie dobrze, bo synek bardzo miło wspomina naszą pierwszą wizytę w przedszkolu.
Polecam.
Agata O. , opublikowano ponad 12 lata temu
Mam pozytywne zdanie na temat tego przedszkola. Poleciła mi je koleżanka i jestem jej za to wdzięczna. Ta placówka spełniła wszystkie moje oczekiwania. To tutaj moje dziecko może rozwijać się pod każdym względem. Dodatkowo zajęcia z logopedą są bardzo pomocne i moje dziecko chętnie na nie chodzi.
Polecam
Hanna G. , opublikowano ponad 12 lata temu
Córka dzięki temu przedszkola odnalazła swoją pasję.
Od września chętnie udziela się na zajęciach z tańców.
Same pozytywy mówi na temat cioci Dominiki.
A ja dziękuję całej kadrze za zapewnienie odpowiednich warunków do rozwoju.
Polecam:)
Jowita R. , opublikowano ponad 12 lata temu
Przedszkole z prawdziwego zdarzenia. Ta placówka uczy moje dziecko dobrych manier i wielu czynności życiowych. Córka nauczyła się szanować innych i przestała być taka zbuntowana.
Pozytywnie wpływa na jej zachowanie ;-)
Polecam!!
Aneta Woźniak , opublikowano ponad 12 lata temu
Ze wcześniejszym dzieckiem nie trafiłam na tak uczciwą i nowoczesną placówkę, na placówkę, w którym pracują tak wykształcone i zaangażowane panie..
Przedszkolanki kochają te dzieciaki... Pani Irenka, jako nauczycielka naszej najmłodszej grupy jest po prostu wspaniała.
Moja córka ją bardzo uwielbia. Oczywiście pozostałe ciocie również są niczego sobie ;-)
Warunki w przedszkolu są bardzo dobre, nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
Jest przytulnie i przestronnie, dzięki czemu dzieci mogą się czuć swobodnie, jak w domu :)
Klimat jest rodzinny, co przekonuje od samego wejścia.
Dla mnie jest to najlepsza placówka w okolicy,a to ze względu na to, że tam mój maluch uczy się życia, uczy się czynności życiowych.
A efekty są widoczne później w domu.
Już nie ma zapominaniu o myciu rączek, już nie ma oglądania filmu bez posprzątania pokoju.
Moja Julka stała się mądrzejsza i otwarta na pomoc drugiemu człowiekowi.
Cenię Państwa umiejętności wychowawcze.
Dziękuję!
Polecam to przedszkole.
Anna J. , opublikowano ponad 12 lata temu
Jeśli chodzi o moje dzieci to wymagam najwyższej jakości i standardów. Wszystkie moje oczekiwania spełniło Przedszkole Misiaczek. To placówka, która odpowiada na potrzeby i dzieci i rodziców. Miła kadra oraz interesujące zajęcia pozwalają dziecku poczuć się bezpiecznie i dowiedzieć się więcej o otaczającym świecie. Każdego miesiąca organizowane są różnego rodzaju wydarzenia dla dzieci. Przedszkole to oferuje także posiłki dla dzieci, które są zdrowe i smaczne. Dzięki temu nie muszę martwić się o nawyki żywieniowe mojego dziecka. Wszystkim rodzicom polecam to przedszkole. Przed zapisaniem tam dziecka warto udać się na wstępną rozmowę i porozmawiać o swoich oczekiwaniach i wątpliwościach. Pracują tam naprawdę odpowiedni ludzie, którym warto zaufać.
Polecam!
Karolina F. , opublikowano ponad 12 lata temu
Moje dziecko jest zadowolone z tej placówki. Cieszę się, że właśnie tam je zapisałam, ponieważ nie płacę dużo w gruncie rzeczy za profesjonalną opiekę opartą o super zajęcia i świetną zabawę.
Przedszkole dużo nauczyło moje dziecko. Córka świetnie radzi sobie z domowymi obowiązkami.
Serdecznie dziękuję za wsparcie, pomoc na każdym etapie rozwoju mojego dziecka.
Polecam!
Gabriella , opublikowano ponad 12 lata temu
Bardzo ciepłe, rodzinne przedszkole. Podoba mi się to, że przedszkolanki są takie sympatyczne i zajmują się dzieckiem bardzo troskliwie zapewniając mu bezpieczeństwo i pożytecznie organizując dzień.
Indywidualizacja potrzeb i oczekiwań. Bardzo atrakcyjne czesne jak na taki poziom placówki.
Polecam
Polecam.
Julia Rabocka , opublikowano ponad 12 lata temu
Bardzo rodzinne przedszkole w dobrej cenie. Polecam ze względu na podejście i ciekawą ofertę edukacyjną jak i wychowawczą. Przedszkole dba o rozwój dziecka i jego przyszłość, co mnie ewidentnie przekonało do zapisania dziecka właśnie do tej placówki.
Polecam!
pavvel , opublikowano ponad 12 lata temu
Przedszkole na najwyższym poziomie. Nowoczesne, całkowicie dostosowane od potrzeb, dzieciaki się zapewne nie nudzą. Pani wykwalifikowane, bardzo wyrozumiałem, cierpliwe, nie krzyczą, są przyjaźnie nastawione na każde dziecko. Indywidualnie podchodzą do każdej osobowości. Jestem zadowolony, ze to właśnie tam posłałem swojego syna, ponieważ zauważyłem bardzo pozytywne efekty uczęszczania jego do tego przedszkola, co mnie bardzo cieszy. Z chęcią opowiada o przedszkolu. Bogata oferta edukacyjno-ruchowa, częste wypady kulturalne i dobrze zorganizowany plan zajęć - nie mam nic do dodania. Jestem zadowolony.
Czy Znasz Przedszkole Niepubliczne Misiaczek W Lublinie? Napisz opinię!
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi