Opinie Przedszkole Niepubliczne Misiaczek W Lublinie

Opinie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Z mężem jesteśmy pod wrażeniem oddziaływań tej placówki na naszego synka. To teraz bardzo grzeczny przedszkolak. Jestem pod wrażeniem i dziękuję za super opiekę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Gimnastyka pozwala się synkowi trochę wyhasać. Przedszkole dla mnie bardzo fajne i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Oferta zajęć na medal a do tego kadra dba o uśmiech na twarzy u dzieci.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Przedszkole zasługuje na wyróżnienie. Według mnie jest ono najlepsze w mieście ze względu na doskonałą ofertę zajęć. To tutaj moja córka może uczestniczyć nawet w zajęciach z religii.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Moje dziecko jest szczęśliwe w tym przedszkolu. Jestem naprawdę zachwycona zajęciami z logopedą. Ta placówka w pełni zasługuje na zaufanie oraz wyróżnienie. Widać to po uśmiechu mojego dziecka.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Przedszkole rzetelnie realizuje program edukacyjny, dba o wszechstronny rozwój dziecka i daje swobodę bycia sobą.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

O tym przedszkolu mogę mówić wyłącznie w samych superlatywach. To naprawdę rewelacyjne miejsce. Moje dziecko jest tutaj naprawdę szczęśliwe i może bawić się z rówieśnikami. teatrzyki i zajęcia z języka angielskiego to kolejne atuty tego miejsca. Czesne są tutaj naprawdę bardzo przystępne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Przedszkole bardzo mnie się spodobało. Razem z żoną postanowiliśmy, że nasze dziecko będzie chodziło do Misiaczka. Zdążyliśmy na ostatni dzwonek. Myślę, że będzie dobrze, bo synek bardzo miło wspomina naszą pierwszą wizytę w przedszkolu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Mam pozytywne zdanie na temat tego przedszkola. Poleciła mi je koleżanka i jestem jej za to wdzięczna. Ta placówka spełniła wszystkie moje oczekiwania. To tutaj moje dziecko może rozwijać się pod każdym względem. Dodatkowo zajęcia z logopedą są bardzo pomocne i moje dziecko chętnie na nie chodzi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Córka dzięki temu przedszkola odnalazła swoją pasję. Od września chętnie udziela się na zajęciach z tańców. Same pozytywy mówi na temat cioci Dominiki. A ja dziękuję całej kadrze za zapewnienie odpowiednich warunków do rozwoju.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam:)

, opublikowano ponad 12 lata temu

Przedszkole z prawdziwego zdarzenia. Ta placówka uczy moje dziecko dobrych manier i wielu czynności życiowych. Córka nauczyła się szanować innych i przestała być taka zbuntowana. Pozytywnie wpływa na jej zachowanie ;-)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Ze wcześniejszym dzieckiem nie trafiłam na tak uczciwą i nowoczesną placówkę, na placówkę, w którym pracują tak wykształcone i zaangażowane panie.. Przedszkolanki kochają te dzieciaki... Pani Irenka, jako nauczycielka naszej najmłodszej grupy jest po prostu wspaniała. Moja córka ją bardzo uwielbia. Oczywiście pozostałe ciocie również są niczego sobie ;-) Warunki w przedszkolu są bardzo dobre, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Jest przytulnie i przestronnie, dzięki czemu dzieci mogą się czuć swobodnie, jak w domu :) Klimat jest rodzinny, co przekonuje od samego wejścia. Dla mnie jest to najlepsza placówka w okolicy,a to ze względu na to, że tam mój maluch uczy się życia, uczy się czynności życiowych. A efekty są widoczne później w domu. Już nie ma zapominaniu o myciu rączek, już nie ma oglądania filmu bez posprzątania pokoju. Moja Julka stała się mądrzejsza i otwarta na pomoc drugiemu człowiekowi. Cenię Państwa umiejętności wychowawcze. Dziękuję!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam to przedszkole.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Jeśli chodzi o moje dzieci to wymagam najwyższej jakości i standardów. Wszystkie moje oczekiwania spełniło Przedszkole Misiaczek. To placówka, która odpowiada na potrzeby i dzieci i rodziców. Miła kadra oraz interesujące zajęcia pozwalają dziecku poczuć się bezpiecznie i dowiedzieć się więcej o otaczającym świecie. Każdego miesiąca organizowane są różnego rodzaju wydarzenia dla dzieci. Przedszkole to oferuje także posiłki dla dzieci, które są zdrowe i smaczne. Dzięki temu nie muszę martwić się o nawyki żywieniowe mojego dziecka. Wszystkim rodzicom polecam to przedszkole. Przed zapisaniem tam dziecka warto udać się na wstępną rozmowę i porozmawiać o swoich oczekiwaniach i wątpliwościach. Pracują tam naprawdę odpowiedni ludzie, którym warto zaufać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Moje dziecko jest zadowolone z tej placówki. Cieszę się, że właśnie tam je zapisałam, ponieważ nie płacę dużo w gruncie rzeczy za profesjonalną opiekę opartą o super zajęcia i świetną zabawę. Przedszkole dużo nauczyło moje dziecko. Córka świetnie radzi sobie z domowymi obowiązkami. Serdecznie dziękuję za wsparcie, pomoc na każdym etapie rozwoju mojego dziecka.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo ciepłe, rodzinne przedszkole. Podoba mi się to, że przedszkolanki są takie sympatyczne i zajmują się dzieckiem bardzo troskliwie zapewniając mu bezpieczeństwo i pożytecznie organizując dzień. Indywidualizacja potrzeb i oczekiwań. Bardzo atrakcyjne czesne jak na taki poziom placówki. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo rodzinne przedszkole w dobrej cenie. Polecam ze względu na podejście i ciekawą ofertę edukacyjną jak i wychowawczą. Przedszkole dba o rozwój dziecka i jego przyszłość, co mnie ewidentnie przekonało do zapisania dziecka właśnie do tej placówki.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Przedszkole na najwyższym poziomie. Nowoczesne, całkowicie dostosowane od potrzeb, dzieciaki się zapewne nie nudzą. Pani wykwalifikowane, bardzo wyrozumiałem, cierpliwe, nie krzyczą, są przyjaźnie nastawione na każde dziecko. Indywidualnie podchodzą do każdej osobowości. Jestem zadowolony, ze to właśnie tam posłałem swojego syna, ponieważ zauważyłem bardzo pozytywne efekty uczęszczania jego do tego przedszkola, co mnie bardzo cieszy. Z chęcią opowiada o przedszkolu. Bogata oferta edukacyjno-ruchowa, częste wypady kulturalne i dobrze zorganizowany plan zajęć - nie mam nic do dodania. Jestem zadowolony.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Przedszkole Niepubliczne Misiaczek W Lublinie? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi