Profil użytkownika RenataKral
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Przedszkole Niepubliczne Misiaczek W Lublinie, Lublin
opublikowano ponad 12 lata temu
O tym przedszkolu mogę mówić wyłącznie w samych superlatywach. To naprawdę rewelacyjne miejsce. Moje dziecko jest tutaj naprawdę szczęśliwe i może bawić się z rówieśnikami. teatrzyki i zajęcia z języka angielskiego to kolejne atuty tego miejsca. Czesne są tutaj naprawdę bardzo przystępne.