.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika RenataKral

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

O tym przedszkolu mogę mówić wyłącznie w samych superlatywach. To naprawdę rewelacyjne miejsce. Moje dziecko jest tutaj naprawdę szczęśliwe i może bawić się z rówieśnikami. teatrzyki i zajęcia z języka angielskiego to kolejne atuty tego miejsca. Czesne są tutaj naprawdę bardzo przystępne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie