Opinie Psycholog Psychoterapeuta Mgr Maślankowska Irena

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Tyle pozytywnych opinii o tym gabinecie, ale co się dziwić... Pani Irena ma niezwykly dar i cudowne podejście. Sprawia, że pacjent czuje się zaopiekowany. A to mega ważne.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jestem zadowolona. Depresja przeszła. Udało się, dzięki regularnej terapii. Nie mam zastrzeżeń. Indywidualne podejście i 100% zaangażowania ze strony pani Ireny. Dziękuję.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo dobry lekarz, z fantastycznym podejściem do pacjenta. Pani Irena umie słuchać i wie jak pomóc pacjentowi. Potrafi poświęcić mu tyle uwagi ile to potrzebne. Pomoc Pani Ireny dla mojej osoby była wręcz nieoceniona
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Miałem problemy z zaśnięciem. Dr Maślankowska swoją terapią bardzo mi pomogła i dzięki niej juz nie musze brać leków aby zasnąć. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Polecam. Pomogła mi wyjść z długotrwałej bezsenności. Była ona dla mnie strasznym utrapieniem, jednak dzięki odpowiedniej terapii doktor Maślankowska dała rade mnie z niej wyciągnąć.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Uświadamia pacjentowi sprawy, które trzeba przemyśleć. Warto się do niej udać alby lepiej poznać siebie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dziękuję Pani doktor za zaangażowanie w terapię mojego syna. Poskutkowała, wziął się w garść i nadrobił zaległości w szkole. Dziękuję, że pomogła Pani się nam zbliżyć.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jedyne co można zrobić po terapii u doktor M., to polelcić ją innym. Świetny psycholog. Dziękuję za udzieloną mi pomoc!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Problemy z którymi borykałem się od dzieciństwa wreszcie zostały rozwiązane i mogłem się ich pozbyc dzięki terapii u doktor M. Polecam gorąco tego przychologa
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo dobry psycholog, godny polecenia. Jestem pod wrażeniem zaangażowania Pani M. w każdą moja wizytę. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Już po pierwszej wizycie widać że Pani doktor zna się na swojej pracy jak mało kto. Bije od niej także ogromnym zaangażowaniem w sprawy pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzanej przez nią terapii
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Polecam! Pani dr bardzo mi pomogła w walce z depresją. Widac, że robi to z powołania i z pasją. Poświęca się swojej pracy i pacjentowi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Doświadczona, sympatyczna, z sercem na dłoni. Pomogła mojemu synkowi. Dziękuję.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bałam się wychodzić z domu, bo myślałam że coś mi się stanie. Wiem, że to był lęk niczym nieuzasadniony, ale bardzo mocno komplikowało to moje codzienne życie. Na szczęście przyjaciółka poleciła mi panią Maślankowską. Nie wiem co bym zrobiła bez pomocy tej pani psycholog.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Pani nauczycielka poprosiła mnie o zabranie dziecka do psychologia na diagnozę. Wybrałam panią Maślankowską, ponieważ słyszałam na jej temat wiele pozytywnych opinii. Mój syn bardzo szybko zaufał pani psycholog. Dzięki temu diagnoza była bezproblemowa i moje dziecko współpracowało.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!!!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Miałam trudności wychowawcze. Mój syn zaczynał dorastać. Wybrałam się do pani psycholog po poradę. Jestem zachwycona. To osoba, która ma ogromną wiedzę i doświadczenie z zakresu rozwoju dziecka i doskonale wytłumaczyła mi jak powinnam postępować z moim dzieckiem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Jestem zadowolona z terapii prowadzonej przez panią Maślankowską. To osoba, której można powiedzieć o najbardziej skrywanych tajemnicach. Mam do niej pełne zaufanie. Spotkania z nią bardzo mi pomogły. Czuję się znacznie lepiej. Polecam wszystkim!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Świetny psychoterapeuta. Pomogła mi w walce z uzależnienie. Muszę przyznać, że pozytywne wrażenie zrobiły na mnie szerokie kwalifikacje i kompetencje pani Ireny. W walce z alkoholizmem pomogła mi skutecznie przeprowadzając rozmowy na różnorodne tematy. Nie ukrywam, że bardzo podobało mi się indywidualne podejście pani doktor i jej fachowość w branży. Cenię sobie Pani umiejętności kierowania rozmową. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Szczerze polecam.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Jestem zadowolony z terapii. Bardzo mi pomogła. Potrzebowałem pomocy i sam byłem tego świadom. Pani mgr Irena, to wspaniała terapeutka, u której wizyty sprawiały mi można powiedzieć przyjemność. To Ona nauczyła mnie pokonywać trudności życiowe i to dzięki niej w końcu żyję pełnią życia, choć już bez mojej żony. Doświadczona, wyrozumiałam, troskliwa, cierpliwa, potrafiła słuchać, skutecznie radzić, przedstawiać fakty. Doskonała pod każdym względem w swoim zawodzie. Jej terapia skutecznie wpłynęła na mój stan psychiczny.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Pewnej niedzieli nad ranem moja córka wróciła do domu nad ranem z imprezy zamykając się w swoim pokoju. Podchodziliśmy z mężem do drzwi próbując z nią rozmawiać ale bez skutku. Kiedy w końcu otworzyła sama próbowałam z nią rozmawiać wiedziałam że coś jest nie tak. Po wielokrotnych próbach postanowiliśmy pójść z nią do psychologa. Otworzyła się dopiero przed Panią doktor Ireną. Dzięki jej terapii córka zaczyna pomału normalnie funkcjonować a my jesteśmy jej za to wdzięczni z całego serca
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Godna polecenia.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Pani mgr Irena Maślankowska jest specjalistką ds. trudnych. Zgłosiłam się o pomoc do niej jakoś na początku października. Syn strasznie zaczął się buntować, przestał się uczyć, wpadł w złe towarzystwo, zaczął nawet popijać alkohol. Nie wyglądałam to dobrze, więc postanowiłam zapisać go na terapię. Wiadomo - nie było łatwo, bo uważał, że wymyślam ale pani mgr Irena w jakiś nadzwyczajny sposób przekonała go do siebie. Po 3 miesięcznej terapii muszę stwierdzić, ze mój syn wrócił do normalnego trybu, poprawił oceny, a ja jestem szczęśliwa, bo w końcu się z nim dogaduje. Terapia rodzinna zakończyła się sukcesem, i naszym i pani Ireny. Dziękuję.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Pani Mgr godna polecenia.

, opublikowano ponad 13 lata temu

Rozstałam się z moim narzeczonym. Bardzo to przeżyłam, bo planowaliśmy ślub i wszystko miało być ładnie, pięknie. Nagle odkrył, że go zdradziłam... Wszystko się posypało. Ostatecznie byłam na siebie zła. Nigdzie nie wychodziłam, byłam przygnębiona, wręcz zdesperowana, jednak nie wiedziałam o tym dopoki nie wylądowałam w szpitalu. Chciałam popełnić samobójstwo. Nałykałam się proszków, aż w końcu po wielokrotnych prośbach moich rodziców i znajomych podjęłam psychoterapię. Na początku nie było mi łatwo szczególnie, że zamknęłam się w sobie, nie potrafiłam z nikim rozmawiać, jednak z czasem , z każdym spotkaniem zaczęłam ufać, aż w końcu zaczęłam normalnie rozmawiać o problemie i odbudowałam siebie od nowa, dzięki mgr Irenie. Respect dla tej Pani za jej wytrwałość, cierpliwość i podejście...
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Specjalistka.

, opublikowano ponad 13 lata temu

Psychoterapeutka z dobrym podejściem. Moja córka zaczęła się odchudzać, wpadła w anoreksję i miałam z nią ogromny problem. Nie jadłam, nie miała na nic ochoty. Anoreksja zabrała jej sens życia. Zgłaszaliśmy się do różnych psychologów, ale żaden nie potrafił pomóc. Słyszałam tylko "Pani Córka musi sama chcieć sobie pomóc". Nie potrafili do niej dotrzeć. Ja sama chciałam z nią rozmawiać, ale nie chciała.... Bałam się o Nią. W końcu koleżanka poleciła mi tą Panią. Umówiliśmy się na wizytę. Pani bardzo kompetentna, doświadczona. Ja nie byłam do niczego potrzebna. Córka się otworzyła, zaczęła rozmawiać, opowiadać Jej o swoich problemach. Z każdą wizytą było coraz lepiej. Minęło już 6 miesięcy , a ona normalnie je, spotyka się ze znajomymi, zdrowo wygląda. Psychoterapia pomogła!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Lekarz z sercem na dłoni.

, opublikowano ponad 13 lata temu

Razem z małżonką potrzebowaliśmy odbudowy naszego związku. Przyznam, ze oboje mieliśmy coś za uszami, i wiele problemów i kłótni już przeszliśmy. Jednak nasze małżeństwo zanikło. Wtedy pomocną dłoń otrzymaliśmy od mgr Pani Ireny, która zaskoczyła nas swoim doświadczeniem i wiedzą. Dziś? Znów jesteśmy szczęśliwi. Wizyty u Pani Psycholog nas odrodziły na nowo.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Pani Irena to świetny i kompetenty specjalista do spraw leczenia natręcw. Moja córka chodzi do niej juz od jakiegoś czasu i widzę duże postepy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Pani Irena ma podejście do pacjenta. Pomogła mi w walce z depresją i dzięki niej potrafię już dostrzegać piękno życia. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

polecam ten gabinet. Pani Irena jest osobą godną zaufania i pomocną przy rozwiązywaniu życiowych problemów.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

pani Irena jest świetnym specjalistą. Potrafi dotrzeć do każdego, odnaleźć źródło problemu i pracować tak długo aż wyjdzie na prosto. Ja zmagałam się od lat z problemami dotyczącym żywienia. Dzięki Pani Irenie zrobiłam ogromny progres. polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Psycholog Psychoterapeuta Mgr Maślankowska Irena? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi