Opinie Sikstar. Alternator Serwis

Opinie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Zakład godny zaufania naprawiali mi golfa i naprawili co inne warsztaty niepotrafiły a było ich wiele polecam ten zakład innym
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

warsztat na wysokim poziomie naprawiono 101procent polecam polecam polecam pan od tiguana
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

polecam polecam opel vectra tanio a dobrze
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Witam Nie wiem jak inni koledzy ale ja z całą godności polecam ten zakład moje auto zostało naprawione dobrze i do tego nikt wczesniej nie był wstanie tego zrobić a oni sobie poradzili i zaośczędziłem parę tys złotych.|POLEC|AM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

warsztat godny polecenia vw transporter t4
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

speceeeeeeeeee od klimatyzacji toyota corolla super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

usługa na wysokim poziomie wykonana godny polecenia
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

zakład godny polecenia.Regenerowałem turbosprężarkę i jak do tej pory wszystko ok a mineło kilka miesięcy polecam!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

polecam ten zakład mistrze od klimatyzacji czynią cuda.WKONCU CHŁODNO W AUCIE jeszcze raz polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

TEN ZAKŁAD POLECAM szukałem długo i znalazłem zakład który wkoncu naprawił usterkę mechaniczną
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Klimatyzacja to ich fach to co ta firma robi to coś pięknego. W końcu mam zimno w samochodzie. alfa romeo
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

byłem wczoraj super obsługa fachowa naprawa polecam niema mocniejszych od klimatyzacji polecammmmm warsztat na wysokim standardzie naprawy. Niewiem jak było kiedyś w tym zakładzie ale teraz jest ok godny polecenia jak ktoś swe auto traktuje jak drugą żonę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

godny polecenia warsztat fiesta
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

UWAGA OSZUST !!! Oddałam auto z niesprawnym nawiewem po 3 dniach naprawy bo niby deskę rozdzielcza ściągnął żeby dostać się do silniczka klimy oczywiście później się okazało że żadnej deski rozdzielczej nie ściągnął odebrałam auto w którym nadal nie działał nawiew Tak jak powinien Ale pan tak kłamie ze niby auto sobie samo wybiera gdzie ma wiać A nie tam gdzie ja chce przez 3 tygodnie przekładal termin naprawy reklamacyjnej przyznał się w rozmowie telefonicznej ze włożył zła część w końcu wyzał mojego męża bo wiedział że nic nie zrobił nawiew dalej nie działa a ta pseudo naprawa kosztowała mnie 800 zł szczerze omijajcie ten warsztat szerokim łukiem w necie jest pełno negatywnych komentarzy które ten pan pewnie skasował
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

firma ok polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Turbina

, opublikowano ponad 12 lata temu

Uważam, że pracownicy są bardzo życzliwi a przede wszystkim solidni i godni polecenia
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Niesłowność i brak kompetencji w pracy z klientem

, opublikowano ponad 14 lata temu

Przez niemal dwa tygodnie, codziennie, słyszę lub czytam (sms), że samochód będzie do odbioru "jutro". Z tego wynika, że jeśli dowiadywałem się o tym przez ponad siedem dni z rzędu a samochodu następnego dnia nie było, oznacza to, że ponad siedem razy nie został dotrzymany termin naprawy ustalony przez samego mechanika. Cyniczny sposób rozmowy z klientem niestety dyskwalifikuje pracownika z pracy z ludźmi i mogę jedynie mieć nadzieję, że znajdzie się osoba, która skutecznie ukróci niepoważne traktowanie klientów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

kolego jak klient chce by go informować zmianę kwoty o 20gr to trudno by zakład go traktował poważnie i jak właściciel auta załatwia części miesiąc a pretensje ma do zakładu ze go tak długo naprawia to jak traktować poważnie takiego klienta. Jeśli klient dzwoni i mówi aby auto stało w warsztacie bo pordzewieje a auto ma ponad 20lat to klient jest nie poważny zgodzicie się ze mną. Zapomniałem dodać iż nie jesteśmy pierwszym zakładem z którego zabrał samochód niezrobiony bo nie pasowało panu też nic.


dobry zakład

, opublikowano ponad 14 lata temu

oddałem auto do zakładu na turbosprężarke została zregenerowana i jestem zadowolony bo wszystko ok. moi znajomi też tam oddali i zaden z nich nienarzeka auta kręcą kilometry i wszystko pracuje ok. uwarzam ze ktoś chce oczernic warsztat a to dobry warsztat z pewnością go polecam. pozdrawiam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

NACIĄGACZE I OSZUŚCI

, opublikowano ponad 14 lata temu

Oddałem auto do regeneracji turbiny. Po miesiącu od odbioru zaczęła ?świstać? Po tygodniu kłótni auto zostało przyjęte na gwarancji. Po kolejnym pojechałem je odebrać. Okazało się, że turbo zostało wymienione na inne, z innego modelu. Właściciel i mechanik oczywiście zapewniają, że pozostała stara. Rozmowy nie było żadnej, bo jedyne co padało z ich strony ? ? co ty mi tu pier?.? Itp. Stanowczo nie polecam, oszukują, kłamią i naciągają.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

witam. ja dałem do naprawy auto na turbosprężarke i została zregenerowana poprawnie auto chodzi bez problemów i moi koledzy też dowali do nich i wszystko wporząku więc kolego wydaje mi sie ze ktoś chce ten zakład oczernić a to dobry zakład polecam go każdemu. Mechanicy są normalni do pozozmawiania i można z nimi wiele załatwic. więć uważam że warsztat jest ok godny polecenia.pozdarwiam. KRIS


Zdecydowanie niepolecam

, opublikowano ponad 15 lata temu

Nie polecam tych elektromechaników, zostawiałem u nich samochód nie raz, mam teraz poważne problemy z tego powodu i inni kompetentni mechanicy muszą poprawiać a ja muszę podwójnie płacić. Oszukują na częściach i robociźnie, stanowczo nie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Oddałem auto do naprawy alternatora. Po dwóch dniach informacja, że alternator wymieniono na nowy. Wcześniej zaznaczyłem stary (w ukrytym miejscu postawiłem mazakiem kropki) więc bez trudu odkryłem oszustwo. Odebrałem auto pod nieobecność właściciela. Ten tylko telefonicznie zapewniał, że tylko obudowa została stara, bo "sprzęgła nie dało się wymontować"! Zresztą jak się nie znam to nie powinienem zabierać głosu. Żadnego rachunku, jakiejkolwiek gwarancji (ponoć gdzieś na obudowie oznaczył i na tej podstawie istnieje gwarancja), zwrotu zużytych części, w tym wypadku "starego alternatora". kilkukrotnie okazjonalnie zajeżdżałem do tego pana po stare części. To gdzieś się części zapodziały, rachunek leżał ale chyba ktoś go wyrzucił do kosza, to on nie zbiera złomu czyli "starych części", znikał bez śladu na mój widok. Po kilku miesiącach alternator padł. Po jego wymontowaniu okazało się, że tan pan wymienił tylko diody prostownicze. W dodatku każda dioda była z innej "parafii". Wstawił oszust diody używane, każda od innego producenta, zamiast nowego prostownika! W dodatku nie połączył je należycie do uzwojenia. W tej sytuacji prymitywnie wykonane połączenia (niechlujne zaciśnięcie obejm) poluzowały się i kolejna awaria gotowa. Reklamacji oczywiście nie uznał. Reasumując oszukał mnie na co najmniej 300 złotych! Kłamie w żywe oczy. Teoretycznie w "pysku" jest nadzwyczaj mocny. Wysnuł taką teorię odnośnie szwankującego EGR, że głowa boli. Trzeba tylko wlać uszlachetniacza paliwa i po problemie! Jakość usług żenująca. Za to rachunek niebywały i niezgodny z wykonanymi czynnościami i montowanymi częściami. Opisałem to szerzej wcześniej. Dziwię się że ten pan rzekomo naprawia turbiny, a nawet przeprowadza diagnostykę komputerową samochodów! To przecież analfabeta motoryzacyjny i w dodatku oszust. Przyparty do muru potrafi być bardzo niegrzeczny. Szczerze nie polecam.


Czy Znasz Sikstar. Alternator Serwis? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi