.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Kwas

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Sikstar. Alternator Serwis, Przebędowo

opublikowano ponad 14 lata temu

Oddałem auto do regeneracji turbiny. Po miesiącu od odbioru zaczęła ?świstać? Po tygodniu kłótni auto zostało przyjęte na gwarancji. Po kolejnym pojechałem je odebrać. Okazało się, że turbo zostało wymienione na inne, z innego modelu. Właściciel i mechanik oczywiście zapewniają, że pozostała stara. Rozmowy nie było żadnej, bo jedyne co padało z ich strony ? ? co ty mi tu pier?.? Itp. Stanowczo nie polecam, oszukują, kłamią i naciągają.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

witam. ja dałem do naprawy auto na turbosprężarke i została zregenerowana poprawnie auto chodzi bez problemów i moi koledzy też dowali do nich i wszystko wporząku więc kolego wydaje mi sie ze ktoś chce ten zakład oczernić a to dobry zakład polecam go każdemu. Mechanicy są normalni do pozozmawiania i można z nimi wiele załatwic. więć uważam że warsztat jest ok godny polecenia.pozdarwiam. KRIS