Marcin Bienek , opublikowano ponad 4 lata temu
Zamówiliśmy drzwi wewnątrzklatkowe z montażem. Po zamontowaniu okazało się, że drzwi się nie domykają, nie da się zaryglować górnego zamka, a klamka nie wraca do poziomu. Mimo kilku wizyt serwisantów nie udało się rozwiązać żadnego z tych problemów. Montażyści powiedzieli, że jest to wada fabryczna produktu, a drzwi mamy zamykać jak drzwi do samochodu - wtedy faktycznie się domykają. Złożyliśmy reklamację, oczekując wymiany na nowe, pełnowartościowe drzwi lub zwrotu poniesionych kosztów. Firma Stoldrew nie ustosunkowała się do niej w 14-dniowym terminie. Pomimo tego, że w świetle przepisów taką reklamację uznaje się za zasadną, firma unika odpowiedzialności. Nie zaproponowano jakiegokolwiek rozwiązania. Dodam, że o problemach informowaliśmy na bieżąco telefonicznie, mailowo oraz wysyłając zdjęcia i filmy.
Nie polecam. Pracownicy maja na wszystko czas tylko nie ma klienta. Montowali mi drzwi wewnątrz domu brud, nie ład itd. Prosiłam o standardowe wysokości a jedne dzrzwi maja może 170cm. Kontakt z właścicielem unimozliwiona przez pracowników.Naciągacze i tyle.