Opinie Top-Design Chwaszczyno. F. Chudzyński, J. Stupnicki Sp.j.
Opinie
Nel , opublikowano ponad 4 lata temu
Zamówienie skompletowane i nadesłane w przeciągu 3 dni. Dotarło kompletne i nieuszkodzone. Cenowo u TDC wychodzi dość konkurencyjnie w kwestii znaków. Polecam i pozdrawiam.
Grzegorz , opublikowano ponad 4 lata temu
brak uwag - za kazdym razem ok, bez opoznien, bez wpadek, nasza najdluzsza wspolpraca z inna firma
Bartekk , opublikowano ponad 4 lata temu
dobra jakość, 3 msc na dowrze jets ok, nie blaknie nie zmywa się i widoczne nadal, polecam tdc
klientd , opublikowano ponad 5 lata temu
ogólnie wszystko ok.zamówienie odebrane osobiście, zapakowane i gotowe, polecam
Dajwid , opublikowano ponad 5 lata temu
Super apteczki, dobrze wyposażone, znaki bdb. fluo świecą, fajnie fajnie, bo w klubie to ważne :)) będę korzystał ponownie, głównie przez duży wybór, ma naprawde sporo towaru ten sklep no i wszystko co potrzebne ze znaków. Fajny, polecam :)
Elka , opublikowano ponad 5 lata temu
Polecam firmę na stałą współpracę, mają naprawdę dobrą ofertę i szybko realizują zamówienia.
Fajnie, że opisują znaki dokładnie (np piszą, który jakie normy spełnia itp).
No i też polecam zajrzeć do nich na bloga, jest kilka fajnych ciekawostek (przez bloga ich znalazłam w sumie :)).
Polecam :)
Kirył , opublikowano ponad 5 lata temu
Zamówienie przyszło zgodnie z oczekiwaniami.
Znaki - 10/10, wszystkie zakupione w ich sklepie nadal wiszą na terenie firmy NA DWORZE i żyją i trzymają się dobrze.
Apteczka - dam 10/10, ale wiecie, apteczka jak apteczka.
Zamówiłem też przyłbice, też ok.
Przesyłka zrealizowana łącznie w 3 dni, nie wiem czy to dobrze czy nie, mi sie nie śpieszyło, więc dla mnie git.
Zygoryyy , opublikowano ponad 5 lata temu
Jeśli chodzi o mnie, to szukałem sklepu oferującego pełen asortyment znaków i produktów BHP, bo najzwyczaniej w świecie - chciałem dostać wszystko raz i nie płacić kilkuktornie za wysyłkę. Obsługa klienta jest na naprawdę wysokim poziomie - oceniam tutaj zarówno kontakt telefoniczny i mailowy. W ofercie znalazłem wszystko - znaki, gaśnice, szafki na gaśnice, defibrylatofy. Ogólnie wszystko. Przyszła paczka po 4 dniach. Wszystko cacy.
Z firmą mamy rocznicę współpracy, haha. 5 latek nam stuknęło od kiedy zamawiam od nich znaki. zawsze na czas, zdarzyło się jedno potknięcie (na dobre 20 zamówień) więc profesjonalizm w każdym calu. co tu więcej mówić - nadal będę zamawiać.
Sprawdzona przeze mnie firma, zawodowcy w swojej dziedzinie z ofertą szeroką i jakościową. Nowości sporo, nawet ciekawy mailing i często można doswiadczyć rabatów.
Tadeusz , opublikowano ponad 6 lata temu
W sklepie szybko pojawiają się znaki odpowiadające nowym normom, dzięki temu wiem, gdzie zamówię, a w obecnej sytuacji to ważne. Zawsze dobrze wykonane, to tyczy sie tez sprzetu bhp.
Tadek , opublikowano ponad 6 lata temu
Po kolejnym zamówieniu, moja pozytywna opinia się nie zmienia. Firma dba o klienta, jest do jego dyspozycji. Nie mam zastrzeżeń co do ceny, jakości i obsługi.
darek , opublikowano ponad 6 lata temu
ja tez sprawdzalem opinie w sieci i dlatego zdecydowalem sie na wspolprace z tdc. zlozylismy spore zamowienie, wszystko przyszlo w terminie z jakosci rowniez jestem zadowolony
A.W. , opublikowano ponad 6 lata temu
Skorzystałem z usług tej firmy sugerując się opiniami w sieci i muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Wszystko przebiegło sprawnie, tak jak było omówione. Zamówienie dostarczone na czas, a obsługa bardzo pomocna. Pozdrawiam.
Pucher , opublikowano ponad 7 lata temu
Szeroka oferta, a dodatkowo duzo osób polecało mi TDC. Na szczęście nie pomylili sie. Mimo dużego zamowienia przyszły szybko i pelne. Dział sprzedaży tez na plus. Do tego w nowym asortymencie eloastyczne obojnice w dobrych cenach, choc to dosc nowe rozwiazania.
Lila , opublikowano ponad 7 lata temu
Polecam, pierwsze zamówienie szybko przeprowadzone, można też zadzwonić i dopytać o produkt, pomogą. Mam nadzieje, że kolejne zamówienia przebiegną równie dobrze.
Martulewicz , opublikowano ponad 7 lata temu
Znana w branzy firma ze wzg na ilość lat na rynku i stała dobra jakość produktów. I to nie dziwne, bo są świetni w działaniu.
Czy Znasz Top-Design Chwaszczyno. F. Chudzyński, J. Stupnicki Sp.j.? Napisz opinię!
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi