Opinie Top-Design Chwaszczyno. F. Chudzyński, J. Stupnicki Sp.j.

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Zamówienie skompletowane i nadesłane w przeciągu 3 dni. Dotarło kompletne i nieuszkodzone. Cenowo u TDC wychodzi dość konkurencyjnie w kwestii znaków. Polecam i pozdrawiam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

brak uwag - za kazdym razem ok, bez opoznien, bez wpadek, nasza najdluzsza wspolpraca z inna firma
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

dobra jakość, 3 msc na dowrze jets ok, nie blaknie nie zmywa się i widoczne nadal, polecam tdc
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

ogólnie wszystko ok.zamówienie odebrane osobiście, zapakowane i gotowe, polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Super apteczki, dobrze wyposażone, znaki bdb. fluo świecą, fajnie fajnie, bo w klubie to ważne :)) będę korzystał ponownie, głównie przez duży wybór, ma naprawde sporo towaru ten sklep no i wszystko co potrzebne ze znaków. Fajny, polecam :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam firmę na stałą współpracę, mają naprawdę dobrą ofertę i szybko realizują zamówienia. Fajnie, że opisują znaki dokładnie (np piszą, który jakie normy spełnia itp). No i też polecam zajrzeć do nich na bloga, jest kilka fajnych ciekawostek (przez bloga ich znalazłam w sumie :)). Polecam :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Zamówienie przyszło zgodnie z oczekiwaniami. Znaki - 10/10, wszystkie zakupione w ich sklepie nadal wiszą na terenie firmy NA DWORZE i żyją i trzymają się dobrze. Apteczka - dam 10/10, ale wiecie, apteczka jak apteczka. Zamówiłem też przyłbice, też ok. Przesyłka zrealizowana łącznie w 3 dni, nie wiem czy to dobrze czy nie, mi sie nie śpieszyło, więc dla mnie git.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jeśli chodzi o mnie, to szukałem sklepu oferującego pełen asortyment znaków i produktów BHP, bo najzwyczaniej w świecie - chciałem dostać wszystko raz i nie płacić kilkuktornie za wysyłkę. Obsługa klienta jest na naprawdę wysokim poziomie - oceniam tutaj zarówno kontakt telefoniczny i mailowy. W ofercie znalazłem wszystko - znaki, gaśnice, szafki na gaśnice, defibrylatofy. Ogólnie wszystko. Przyszła paczka po 4 dniach. Wszystko cacy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Z firmą mamy rocznicę współpracy, haha. 5 latek nam stuknęło od kiedy zamawiam od nich znaki. zawsze na czas, zdarzyło się jedno potknięcie (na dobre 20 zamówień) więc profesjonalizm w każdym calu. co tu więcej mówić - nadal będę zamawiać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Sprawdzona przeze mnie firma, zawodowcy w swojej dziedzinie z ofertą szeroką i jakościową. Nowości sporo, nawet ciekawy mailing i często można doswiadczyć rabatów.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

W sklepie szybko pojawiają się znaki odpowiadające nowym normom, dzięki temu wiem, gdzie zamówię, a w obecnej sytuacji to ważne. Zawsze dobrze wykonane, to tyczy sie tez sprzetu bhp.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

POLECAM ICH ZNAKI
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Po kolejnym zamówieniu, moja pozytywna opinia się nie zmienia. Firma dba o klienta, jest do jego dyspozycji. Nie mam zastrzeżeń co do ceny, jakości i obsługi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

ja tez sprawdzalem opinie w sieci i dlatego zdecydowalem sie na wspolprace z tdc. zlozylismy spore zamowienie, wszystko przyszlo w terminie z jakosci rowniez jestem zadowolony
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Skorzystałem z usług tej firmy sugerując się opiniami w sieci i muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Wszystko przebiegło sprawnie, tak jak było omówione. Zamówienie dostarczone na czas, a obsługa bardzo pomocna. Pozdrawiam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Szeroka oferta, a dodatkowo duzo osób polecało mi TDC. Na szczęście nie pomylili sie. Mimo dużego zamowienia przyszły szybko i pelne. Dział sprzedaży tez na plus. Do tego w nowym asortymencie eloastyczne obojnice w dobrych cenach, choc to dosc nowe rozwiazania.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam, pierwsze zamówienie szybko przeprowadzone, można też zadzwonić i dopytać o produkt, pomogą. Mam nadzieje, że kolejne zamówienia przebiegną równie dobrze.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Znana w branzy firma ze wzg na ilość lat na rynku i stała dobra jakość produktów. I to nie dziwne, bo są świetni w działaniu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Top-Design Chwaszczyno. F. Chudzyński, J. Stupnicki Sp.j.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi