.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika Paweł Kowalczyk

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Z firmą mamy rocznicę współpracy, haha. 5 latek nam stuknęło od kiedy zamawiam od nich znaki. zawsze na czas, zdarzyło się jedno potknięcie (na dobre 20 zamówień) więc profesjonalizm w każdym calu. co tu więcej mówić - nadal będę zamawiać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie