Profil użytkownika Paweł Kowalczyk
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Top-Design Chwaszczyno. F. Chudzyński, J. Stupnicki Sp.j., Chwaszczyno
opublikowano ponad 5 lata temu
Z firmą mamy rocznicę współpracy, haha. 5 latek nam stuknęło od kiedy zamawiam od nich znaki. zawsze na czas, zdarzyło się jedno potknięcie (na dobre 20 zamówień) więc profesjonalizm w każdym calu. co tu więcej mówić - nadal będę zamawiać.