Shizol cab , opublikowano ponad 8 lata temu
Najlepsza firma zajmująca się transportem medycznym. Dwa razy korzystałam z usług Transportu Medycznego ''Genex'' będąc po urazie kręgosłupa i nie żałuje. Pierwszy razy Francja - Warszawa a druga Warszawa - Szczecin. Pracownicy są ludźmi bardzo pozytywnymi, z poczuciem humoru. Są pełni profesjonalizmu i co najważniejsze są bardzo wrażliwi na krzywdę ludzką, co wyróżnia ich wśród innych transportów medycznych. Podczas tych dwóch przewozów zawsze czułam się bezpiecznie i gwarantuje że każdy kto zdecyduje się na współpracę z ta firmą potwierdzi moje słowa. Z całego serducha polecam! :)