Opinie Transport Medyczny Ambulans Karetka Genex Ełk 24h

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo Bardzo Polecam 🙂
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo bardzo polecam 😉
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Gorąco polecam :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo polecam!! punktualność czysta karetka i niesamowita empatia to w tej firmie jest za każdym razem wiem co piszę korzystam z tej firmy już rok Godna Polecenia :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Najlepsza firma zajmująca się transportem medycznym. Dwa razy korzystałam z usług Transportu Medycznego ''Genex'' będąc po urazie kręgosłupa i nie żałuje. Pierwszy razy Francja - Warszawa a druga Warszawa - Szczecin. Pracownicy są ludźmi bardzo pozytywnymi, z poczuciem humoru. Są pełni profesjonalizmu i co najważniejsze są bardzo wrażliwi na krzywdę ludzką, co wyróżnia ich wśród innych transportów medycznych. Podczas tych dwóch przewozów zawsze czułam się bezpiecznie i gwarantuje że każdy kto zdecyduje się na współpracę z ta firmą potwierdzi moje słowa. Z całego serducha polecam! :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Zabrakło mi gwiazdek, szybko, sprawnie a przede wszystkim bardzo rzetelnie, wysoka kultura osobista i empatia załogi ambulansu. Powiedziałabym czysta przyjemność gdyby nie fakt że była to wizyta w szpitalu co do przyjemności nie należy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo polecam. Profesjonalna firma. Pacjent traktowany z szacunkiem , wyrozumiałością i troską. Widać że panowie z tej firmy są naprawdę z powołania do niesienia pomocy innym za co im serdecznie dziękujemy. Zapraszam wszystkich do usług transportu medycznego na terenie Ełku i okolic gdyż na pewno nikt się na nich nie zawiedzie. Jeszcze raz dziękuje! :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Przewoziłem babcię ze szpitala w Gliwicach do domu w Olecku. Panowie pojawili się przed czasem. Kierowca karetki pomógł z przeniesieniem bagaży. Bardzo miła obsługa, szanująca starsze osoby. Karetka czysta i zadbana, pościel świeża. Po schodach wniesli babcię krzesełkiem - wydawało się bardzo bezpieczne. Ceny bardzo rozsądne za ten poziom profesjonalizmu. Bardzo polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Transport Medyczny Ambulans Karetka Genex Ełk 24h? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi