Profil użytkownika Mała Milka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Transport Medyczny Ambulans Karetka Genex Ełk 24h, Ełk
opublikowano ponad 8 lata temu
Bardzo polecam. Profesjonalna firma. Pacjent traktowany z szacunkiem , wyrozumiałością i troską. Widać że panowie z tej firmy są naprawdę z powołania do niesienia pomocy innym za co im serdecznie dziękujemy. Zapraszam wszystkich do usług transportu medycznego na terenie Ełku i okolic gdyż na pewno nikt się na nich nie zawiedzie. Jeszcze raz dziękuje! :)
Mała Milka