| Opinie | 6 |
Opinie
Opinia na temat Tanake - Maszyny i Urządzenia Gastronomiczne, Warszawa
opublikowano ponad 11 lata temu
Godna polecenia firma. Profesjonalizm na wysokim poziomie i wysoka kultura obsługi. Dotrzymali terminu. wszystko wykonali bardzo rzetelnie
Anna ania