.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53
Opinie 6

Opinie

opublikowano ponad 6 lata temu

Z mojej strony pozytyw ogromy za profesjonalne leczenie, świetny kontakt z pacjentem i zero bólu. Polecam, bo troszkę zębów u Wesołych wyleczyłam :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 7 lata temu

Implant w 100 % perfekcyjny. Stomatologia warta polecenia!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia na temat Bankowość Firmowa.pl Radosław Michaś, Smardzew

opublikowano ponad 7 lata temu

Skorzystałam z pomocy tej firmy gdy popadłam w kłopoty finansowe. Brak pomysłów na ich rozwiązanie z mojej strony - z ich kilka możliwości rozwiązań na które nie wpadłam. Pomogli, wyszłam z problemów i to dość korzystnie jak dla mnie patrząc na to w jakiej bylam sytuacji i co mogłam stracic. Polecam bardzo Pana Radosława!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 7 lata temu

5 gwiazdek za perfekcyjny nowy wygląd moich zębów! Jestem zachwycona licówkami i implantem jaki mi w klinice Wesoły zrobili!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 11 lata temu

Bardzo dobra opinie wystawiam Pani Żukowskiej , po operacji uszek jestem inną kobietą, bardziej śmiała i akceptująca siebie i nie wstydzącą się nowych znajomości których dotąd unikałam. Bardzo jestem wdzięczna
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie