| Opinie | 5 |
Opinie
Opinia na temat Aquarius. Myjnia ręczna, KRAKÓW
AQUARIUS
opublikowano ponad 16 lata temu
Najlepsze myjnie w Krakowie
Opinia na temat Auto-Błysk. Myjnia Samochodowa Ręczna, Kraków
Profesionalna myjnia
opublikowano ponad 16 lata temu
Jeśli na gruntowne czyszczenie samochodu to do nich!!!!
Opinia na temat Auto-Błysk. Myjnia Samochodowa Ręczna, Kraków
super myjnia
opublikowano ponad 16 lata temu
Rewelacyjnnie mi wyczyścili auto po zimie :)
Opinia na temat Auto-Błysk. Myjnia Samochodowa Ręczna, Kraków
stały klient
opublikowano ponad 16 lata temu
Od roku tam jeżdzę i jestem zadowolony
Opinia na temat Auto-Błysk. Myjnia Samochodowa Ręczna, Kraków
najlepsza myjnia w krakowie
opublikowano ponad 16 lata temu
Zgadzam się z opiniami w zupełności.Sprowadziłem samochód z francji w stanie dość mocno użytkowanego wewnątrz.Wszystko dosłownie było czarne z brudu.Zostawiłem auto na cały dzień na pranie tapicerki i woskowanie.Przy aucie pracowało dwóch panów którzy doprowadzili moje auto do oszałamiającego wyglądu za naprawdę nie wielkie pieniądze.Samochód po wizycie w tej myjni zyskał wiele na wartości.Serdecznie polecam tych panów i pozdrawiam.