.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Kłos

Opinie 5

Opinie

Opinia na temat Aquarius. Myjnia ręczna, KRAKÓW

opublikowano ponad 16 lata temu

Najlepsze myjnie w Krakowie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Opinia na temat Auto-Błysk. Myjnia Samochodowa Ręczna, Kraków

opublikowano ponad 16 lata temu

Jeśli na gruntowne czyszczenie samochodu to do nich!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Opinia na temat Auto-Błysk. Myjnia Samochodowa Ręczna, Kraków

opublikowano ponad 16 lata temu

Rewelacyjnnie mi wyczyścili auto po zimie :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Opinia na temat Auto-Błysk. Myjnia Samochodowa Ręczna, Kraków

opublikowano ponad 16 lata temu

Od roku tam jeżdzę i jestem zadowolony
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Opinia na temat Auto-Błysk. Myjnia Samochodowa Ręczna, Kraków

opublikowano ponad 16 lata temu

Zgadzam się z opiniami w zupełności.Sprowadziłem samochód z francji w stanie dość mocno użytkowanego wewnątrz.Wszystko dosłownie było czarne z brudu.Zostawiłem auto na cały dzień na pranie tapicerki i woskowanie.Przy aucie pracowało dwóch panów którzy doprowadzili moje auto do oszałamiającego wyglądu za naprawdę nie wielkie pieniądze.Samochód po wizycie w tej myjni zyskał wiele na wartości.Serdecznie polecam tych panów i pozdrawiam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Więcej opinii