| Opinie | 3 |
Opinie
Opinia na temat Orthosport, Szczecin
opublikowano ponad 6 lata temu
Nieźle, bo dość szybko wróciłem do sportu po urazie, którego doznałem po kolizji z innym zawodnikiem podczas meczu sparingowego, szczególnie że noga została złamana i to w dość niefartowny sposób. Dziękuję serdecznie wszystkim pracownikom placówki, którzy się mną opiekowali i przeprowadzali zabiegi.
Opinia na temat Chmielowiec Jolanta Biuro Obrotu Nieruchomościami, Kiekrz
opublikowano ponad 6 lata temu
Biuro wszystkim się zajmuje, a domy są piękne. Jest w czym wybierać i osobiście jestem bardzo zadowolony.
Piotr Kowalik