.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Piotr Kowalik

Opinie 3

Opinie

Opinia na temat Orthosport, Szczecin

opublikowano ponad 6 lata temu

Nieźle, bo dość szybko wróciłem do sportu po urazie, którego doznałem po kolizji z innym zawodnikiem podczas meczu sparingowego, szczególnie że noga została złamana i to w dość niefartowny sposób. Dziękuję serdecznie wszystkim pracownikom placówki, którzy się mną opiekowali i przeprowadzali zabiegi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 6 lata temu

Biuro wszystkim się zajmuje, a domy są piękne. Jest w czym wybierać i osobiście jestem bardzo zadowolony.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie
Więcej opinii