Samochody - Stacje Obsługi, Mechanicy - Dąbrówka Wielka, Piekary Śląskie
Uzyzskaj informacje w kategorii warsztaty samochodowe - Dąbrówka Wielka, Piekary Śląskie. Uzyskaj opinie i informacje kontaktowe dla każdej firmy, w tym numer telefonu, adres, godziny otwarcia, oferty specjalne i więcej.
Wyniki: 1 - 10 z 10
Wyniki: 1 - 10 z 10
Wyniki z Samochody - Stacje Obsługi, Mechanicy w Dąbrówka Wielka, Piekary Śląskie
Otwarte
ul. Jagiellońska 14, 41-948 Piekary Śląskie
660 595 358
Otwarte
STALOWA 7, 41-948 Piekary Śląskie
322879325
Otwarte
Przyjaźni 10b, 41-948 Piekary Śląskie
570 768 071
Otwarte
ul. Przyjaźni 63, 41-948 Piekary Śląskie
786 189 697
Sylwia W, 09 grudnia 2025
Szkoda że nie można dodać foto: uszczelnienie drzwi skończyło się uszkodzeniem tapicerki, zapchaniem dziury ok 3cm starymi uszczelkami, wymianą nowego paska z klimatyzacji mimo że nie było potrzeby ale zrobione w ramach REKLAMACJI !!!!!, wcześniej wymiana paska i rolek napinacza bo faktycznie się zerwał ale dobrany nie właściwy) i jakimś cudem zniknął projektor z logiem w drzwiach, które nawet nie były robione.... Koszt serwisu w sumie 900,00 zł co zrobione hmmmm... Zero odpowiedzialności za powierzony samochód, wymiany, zniszczenia, zniknięcie wyposażenia. Ocenę pozostawiam według uznania ....
więcej
Otwarte
PRZYJAŹNI 67, 41-948 Piekary Śląskie
667601691
Otwarte
JAGIELLOŃSKA 152, 41-948 Piekary Śląskie
500228874
Otwarte
PRZYJAŹNI 10A, 41-948 Piekary Śląskie
322879069
ul. Przyjaźni 162, 41-948 Piekary Śląskie
500 191 764
UL. RYCERSKA 1, 41-948 Piekary Śląskie
66 374 12 12
Pobliskie wyniki z kategorii Samochody - Stacje Obsługi, Mechanicy
Otwarte
UL.BYTOMSKA E22, 41-103 Siemianowice Śląskie
32 314 16 11
Otwarte
TARNOGÓRSKA 17, 41-100 Siemianowice Śląskie
32 228 18 90
Otwarte
BYTOMSKA E-22, 41-103 Siemianowice Śląskie
32 314 16 11
Otwarte
WROCŁAWSKA 28, 41-103 Siemianowice Śląskie
501 530 474
Otwarte
BYTOMSKA 39, 41-103 Siemianowice Śląskie
515252806
Lokalne opinie firmy
Sylwia W, 09 grudnia 2025
Szkoda że nie można dodać foto: uszczelnienie drzwi skończyło się uszkodzeniem tapicerki, zapchaniem dziury ok 3cm starymi uszczelkami, wymianą nowego paska z klimatyzacji mimo że nie było potrzeby ale zrobione w ramach REKLAMACJI !!!!!, wcześniej wymiana paska i rolek napinacza bo faktycznie się zerwał ale dobrany nie właściwy) i jakimś cudem zniknął projektor z logiem w drzwiach, które nawet nie były robione.... Koszt serwisu w sumie 900,00 zł co zrobione hmmmm... Zero odpowiedzialności za powierzony samochód, wymiany, zniszczenia, zniknięcie wyposażenia. Ocenę pozostawiam według uznania ....