Profil użytkownika Łukasz Wójcik
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Radomski Roman. Blacharstwo i mechanika pojazdowa, Marki
opublikowano ponad 10 lata temu
kupiłem auto od Pana Romana . Licznik przekręcony dwukrotnie . wyszło dopiero przy regeneracji wtrysków, że auto ma ponad 300k przebiegu a nie 150k. ( w komputerze na wtryskach nie przekręcił licznika) Uwaga Oszust ! kręci licznik !!!!
Łukasz Wójcik