.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Łukasz Wójcik

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 10 lata temu

kupiłem auto od Pana Romana . Licznik przekręcony dwukrotnie . wyszło dopiero przy regeneracji wtrysków, że auto ma ponad 300k przebiegu a nie 150k. ( w komputerze na wtryskach nie przekręcił licznika) Uwaga Oszust ! kręci licznik !!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie