Profil użytkownika Ирина Середа
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Bogusława Onoszkowicz-Jacyna Katarzyna Kazińska, Bydgoszcz
opublikowano ponad 5 lata temu
Bardzo nie miła, arogancka baba! Nie potrafi wytłumaczyć normalnym tonem. W dodam nie orijentuje się w potrzebnych dokumentach, kazała wyjąc dokument za który zapłaciłam a nie był potrzebny.
Nie polecam
Ирина Середа