Profil użytkownika 1234 5678
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Esthetic. Salon Fryzjerski. Badanie Mikrokamerą, Szczecin
opublikowano ponad 5 lata temu
Nie polecam. Pani Kasia miała obciąć końcówki, obcięła 10cm włosów, miała wycieniować delikatnie tylko włosy wokół twarzy, wycieniowała wszytkie włosy po długości, miała nie robić loków, zrobiła je. Włosy nie do odratowania, 2lata zapuszczania zniszczone, a włosów nie da się ułożyć. Generlanie nie słucha tego co chce klient, a tworzy to co chce
1234 5678