.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika 1234 5678

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Nie polecam. Pani Kasia miała obciąć końcówki, obcięła 10cm włosów, miała wycieniować delikatnie tylko włosy wokół twarzy, wycieniowała wszytkie włosy po długości, miała nie robić loków, zrobiła je. Włosy nie do odratowania, 2lata zapuszczania zniszczone, a włosów nie da się ułożyć. Generlanie nie słucha tego co chce klient, a tworzy to co chce
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie