.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika 28Imma

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Lava. PPG. Berdys D.K., Głowno

opublikowano ponad 5 lata temu

14-05-2021 15:02 Najgorszy lekarz / okulista u jakiego kiedykolwiek byłam. Pan na recepcji strasznie niemiły, nie tylko wobec mnie ale również innych pacjentów. Pani ‚doktor’ o ile tak ją można nazwać wykazała się niezwykłym chamstwem, pozwalając sobie na bardzo nieprofesjonalne komentarze wobec mojej osoby. Odradzam każdemu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie