Profil użytkownika 28Imma
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Lava. PPG. Berdys D.K., Głowno
opublikowano ponad 5 lata temu
14-05-2021 15:02
Najgorszy lekarz / okulista u jakiego kiedykolwiek byłam. Pan na recepcji strasznie niemiły, nie tylko wobec mnie ale również innych pacjentów. Pani ‚doktor’ o ile tak ją można nazwać wykazała się niezwykłym chamstwem, pozwalając sobie na bardzo nieprofesjonalne komentarze wobec mojej osoby. Odradzam każdemu.
28Imma