Profil użytkownika Adam A
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Astra. Stomatologia Estetyczna. Albeslabi H., Katowice
opublikowano ponad 4 lata temu
Wspaniały lekarz dla wszystkich dentofobów !
Potrafi wysłuchać pacjenta (co gdzie indziej rzadko się zdarza) a co najważniejsze wykorzystać zdobyte informacje aby jak najbardziej zmniejszyć uczucie strachu. Obiecuje brak bólu i słowa dotrzymuje. Znieczulenie działa skutecznie, a Pan doktor Albeslabi sprawnie skutecznie i niezwykle szybko likwiduje nękający nas problem. Współczulny wyrozumiały życzliwy i uśmiechnięty fachowiec.
Jest szansa że odwiedzę ten gabinet zanim zaciągnie mnie tam ból bo ufam Panu doktorowi że nie zrobi niczego czego nie omówimy i jak obieca brak bólu to go nie będzie.
Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie Pana doktora Albeslabi