Profil użytkownika Adam Ambrożkiewicz
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat PROF-I usuwanie wgnieceń bez lakierowania techniką PDR & Detailing PRUSZKÓW, Pruszków
opublikowano ponad 3 lata temu
Z usług firmy PROFI-I skorzystałem już dwukrotnie. Pierwszy raz przy usunięciu małego wgniecenia w klapie tylnej mojego samochodu Peugeot 2008. Efekt wow. W piątek 12 maja 2023 roku odebrałem samochód po myciu i konserwacji nadwozia poprzez woskowanie. Efekt jakbym odebrał samochód po zakupie w salonie. Trzeci raz kontakt z firmą będę miał przy zabezpieczeniu powłoką ceramiczną mojego już nowego samochodu. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi firmy PROFI-I także za miłą i profesjonalną obsługę.
Adam Ambrożkiewicz Piastów