.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Adam Ambrożkiewicz

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

Z usług firmy PROFI-I skorzystałem już dwukrotnie. Pierwszy raz przy usunięciu małego wgniecenia w klapie tylnej mojego samochodu Peugeot 2008. Efekt wow. W piątek 12 maja 2023 roku odebrałem samochód po myciu i konserwacji nadwozia poprzez woskowanie. Efekt jakbym odebrał samochód po zakupie w salonie. Trzeci raz kontakt z firmą będę miał przy zabezpieczeniu powłoką ceramiczną mojego już nowego samochodu. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi firmy PROFI-I także za miłą i profesjonalną obsługę. Adam Ambrożkiewicz Piastów
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie