Profil użytkownika Adam Cendrowski
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Ars-Dent Poradnia Stomatologiczna Maria i Krzysztof Łęccy, Częstochowa
opublikowano ponad 11 lata temu
Niestety muszę zmienić swoja opinię. Zawsze było wszystko ok. Byłem pacjentem doktora Ł., czas przeszły jest jak najlepiej wskazany. Doktor dobrze wypełnił mi ubytek klinowy, nie było problemów, miało miejsce to rok temu. Tydzień temu, podczas jedzenie rogalika w innym zębie ukruszyła mi się ścianka, od razu pomyślałem, że udam się do Ars Dent. Doktor Ł. powiedział mi, że lepiej będzie zrobić całe wypełnienie, następnie wykonał wypełnienie i rekonstrukcję, pod znieczuleniem. Po zrobieniu zęba mówiłem dodatkowo, że jest taka jakby miękkość, chropowatość, doktor powiedział, że wszystko ok, kompozyt utwardzony. Po przyjeździe do domu, miałem straszny ból zęba podczas jedzenia, zadzwoniłem do Ars Dent i umówiłem się na wizytę u doktora G., doktor G. wypolerował kompozyt, i co ciekawe, podczas polerowania znalazł ubytek, który pominął doktor Ł. Co do atmosfery nie mogę narzekać, lekarze byli dla mnie mili i tutaj bym skłamał, ale mam ocenić usługi a nie lekarza, Czuje się troszkę zwiedzony bo uważałem, że lekarz z doświadczeniem, powinien być bardziej czujny. Kompozyt nie jest idealnie dobrany kolorem, a łączenie ścianki jest widoczne. Wcześniej miałem tez kompozyty zakładane w innych klinikach i efekt jest lepszy, myślałem, że tutaj będzie jeszcze lepiej, w końcu to stomatologia z tradycjami Co do leczenia u doktora G. również nie rozwiązał do końca problemu, dzisiaj tj dnia 13 listopada 2015 roku Dzisiaj udałem się do innej kliniki w Katowicach, gdyż mieszkam w okolicach Katowic. Inny lekarz od razu podczas badania zwarcia zauważył, że ząb 26 jest źle skorygowany, kompozyt trzeba było przeprowadzić korektę zwarcia. Żaden lekarz w Ars dent nie widział, złego zwarcia, przeprowadzając badanie na kliszy. Porażka Wcześniej badał mnie lekarz z 40 letnim stażem pracy, peri odontolog w tej samej klinice i nic nie widział, gdzie tutaj jest jakość. Na dodatek estetyka kompozytu pozostaje wiele do życzenia, widać niezbyt precyzyjne łączenie kawałka zęba. Estetyka w tej klinice pozostawia wiele do życzenia. Aż wstyd, klinika reklamuje się, że trudne przypadki to nie problem, natomiast nie potrafią poradzić sobie ze stomatologią zachowawczą, a lekarz z Katowic młodszy stażem widzi od razu problem. Mam całą dokumentację leczenia, dojazdy, czas, ból kosztowało mnie wiele zdrowia, pieniędzy, gdyż musiałem ponieść koszty w nowej klinice
Adam Cendrowski