.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika Adam Nawrocki

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 7 lata temu

Zarządca tej wspólnoty do NATYCHMIASTOWEJ DYMISJI. Totalnie nieodpowiedzialny ( to i tak za mało powiedziane ) człowiek. Od 3 dni jest tak zimno w mieszkaniach, a nadal nie jest włączone ogrzewanie. W nocy temperatura spada do 3 °C. Dopiero z TBS Z. dowiaduje się, że zarządca wspólnoty zlecił włączenie C.O, po uprzednim zgłoszeniu w MSC. Tylko, że taka decyzja powinna zapaść już w piątek 13.09.2019r. a ciepło dostarczane do mieszkań winno być od 16.09.2019r. Tak jak to miało miejsce w innych wspólnotach zarządzanych przez normalnego człowieka. Bo powiedzmy sobie szczerze. Jakim człowiekiem niepoczytalnym trzeba być, aby wiedząc z tygodniowym wyprzedzeniem, że będą niskie temperatury od poniedziałku tj. 16.09.2019 trwające 7 dni i nie włączyć ogrzewania. Dziś jest 19.09.2019, a grzejniki nadal zimne. Małe dzieci już są przeziębione. Jeśli ktoś ma jeszcze mniejsze dzieci noworodki to współczuje. A zarządca nie widzi problemu. Tak jak na początku mojej opinii decyzja może być tylko jedna: DYMISJA w trybie NATYCHMIASTOWYM. Jakby tego było mało telefon, który jest podany NIE ISTNIEJE. Więc aktualnie nie ma żadnego kontaktu z tym pożal się Boże zarządcą. Ocena 1 gwiazdka bo mniej się nie da, dla wystawienia tego komentarza, to i tak za dużo. Tu nawet zero byłoby za duże.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie