Profil użytkownika Adam Wiśniewski
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Bianco - Technika Dentystyczna Aurelia Betlej, Bydgoszcz
opublikowano ponad 4 lata temu
Ponownie skorzystałem z usług "Bianco". W dalszym ciągu bardzo miło, profesjonalnie, punktualnie i szybko. Koszt usługi wstawienia nowego zęba do protezy przyzwoity. Dobry kontakt. Jestem bardzo zadowolony z wykonania usługi. Polecam
Opinia na temat Gabinet Lekarski Dr med. spec. Gastrolog i Chirurg Czesław Świątczak, Bydgoszcz
opublikowano ponad 4 lata temu
Korzystam z wizyt w gabinecie regularnie od około 22 lat. Pan Doktor postawił mnie na nogi. Sympatyczny, bardzo dokładny i jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Na każdej wizycie wywiad i szczegółowe badanie wraz z opisem i wytłumaczeniem problemu. Chodzę tam z przyjemnością, a efekt leczenia przeszedł moje oczekiwania. Nikt inny nawet nie próbował leczenia mojego przypadku. Polecam i będę polecać wśród znajomych.
Adam Wiśniewski