.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Adam Wiśniewski

Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Ponownie skorzystałem z usług "Bianco". W dalszym ciągu bardzo miło, profesjonalnie, punktualnie i szybko. Koszt usługi wstawienia nowego zęba do protezy przyzwoity. Dobry kontakt. Jestem bardzo zadowolony z wykonania usługi. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 4 lata temu

Korzystam z wizyt w gabinecie regularnie od około 22 lat. Pan Doktor postawił mnie na nogi. Sympatyczny, bardzo dokładny i jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Na każdej wizycie wywiad i szczegółowe badanie wraz z opisem i wytłumaczeniem problemu. Chodzę tam z przyjemnością, a efekt leczenia przeszedł moje oczekiwania. Nikt inny nawet nie próbował leczenia mojego przypadku. Polecam i będę polecać wśród znajomych.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie