Profil użytkownika Adam Zięba
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Abak Katowice, Katowice
opublikowano ponad 5 lata temu
Nie polecam tej firmy , czekam na drzwi od lutego z powodu pomyłki sprzedawcy dopłacić 1200 zł. Czerwiec się kończy drzwi niema i nikt w tej pseudo firmie sprawą się nie zajmuje.To jakiś koszmar , radzę omijać tę firmę
Adam Zięba