Profil użytkownika ADAM
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Mała Architektura, Różyny
opublikowano ponad 7 lata temu
Firma wyzyskujaca niepełnosprawnych, płaci 10 zł na godzinę. Nie daje umów pracownikom, ale za to pozwala im pić w pracy. Kto spawa samouki którzy spawanie znają z metody prób i błędów. Jak można płacić ludziom 10zl na godzinę w 2019 roku twierdzić że nie ma się pieniędzy a zgarnąć krocie za zabawki...... Materiał najgorszej jakości a miasta i wsie to kupują..... Do czasu..... Prefabrykuja księgowość i atesty...... Sprawa zgłoszona do KRAJOWEJ AGENCJI SKARBOWEJ I ZUS