.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Add Wice

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

Po 2 sezonach grzewczych wszystko OK.Dom 190 mkw, 6 osób, wanna z hydromasażem+garaż.Rachunki za prąd podobne jak u kolegi z ekogroszkiem. Jest jedno ale, nie muszę bawić się w palacza.Obsługa serwisowa na wysokim poziomie, wyjaśnia szczegółowo i odpowiada na pytania.Duży+.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy