Profil użytkownika Add Wice
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o., Wrocław
opublikowano ponad 12 lata temu
Po 2 sezonach grzewczych wszystko OK.Dom 190 mkw, 6 osób, wanna z hydromasażem+garaż.Rachunki za prąd podobne jak u kolegi z ekogroszkiem. Jest jedno ale, nie muszę bawić się w palacza.Obsługa serwisowa na wysokim poziomie, wyjaśnia szczegółowo i odpowiada na pytania.Duży+.
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma
Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy