Profil użytkownika Adela Ritter
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Rikka. Kwiaciarnia, Lublin
opublikowano ponad 2 lata temu
Zamówiłam przez internet bukiet kwiatów, dotarło tam gdzie trzeba na czas. Polecam!
Opinia na temat Dworek Anna - sala weselna i konferencyjna Radom, Gózd
opublikowano ponad 2 lata temu
W drodze do Radomia wstąpiliśmy na obiad do Dworku Anna, gdzie kilka lat temu mieliśmy wesele. Z przyjemnością odkryliśmy, że miejsce i kuchnia nadal mają ten sam wyjątkowy klimat. Smaki doskonałe – serdecznie polecamy!