.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Adela Ritter

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Rikka. Kwiaciarnia, Lublin

opublikowano ponad 2 lata temu

Zamówiłam przez internet bukiet kwiatów, dotarło tam gdzie trzeba na czas. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 2 lata temu

W drodze do Radomia wstąpiliśmy na obiad do Dworku Anna, gdzie kilka lat temu mieliśmy wesele. Z przyjemnością odkryliśmy, że miejsce i kuchnia nadal mają ten sam wyjątkowy klimat. Smaki doskonałe – serdecznie polecamy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie