Profil użytkownika adrian wypchol
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Mariusz Wawoczny Mechanika Samochodowa, Blacharstwo, Lakiernictwo, Palowice
opublikowano ponad 3 lata temu
Bardzo dobry warsztat samochodowy szef Mariusz i jego żona podchodzą do klienta zawsze mili pomogą doradza samochody u nich robione zostały szybko zdiagnozowane i naprawione praktycznie w ciągu jednego dnia super obsługa polecam z czystym sumieniem każdemu co szuka dobrego mechanika bo Mariusz to mechanik z powołania a nie że naprawia auta za kare jeszcze raz polecam i pozdrawiam