.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika adrian wypchol

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

Bardzo dobry warsztat samochodowy szef Mariusz i jego żona podchodzą do klienta zawsze mili pomogą doradza samochody u nich robione zostały szybko zdiagnozowane i naprawione praktycznie w ciągu jednego dnia super obsługa polecam z czystym sumieniem każdemu co szuka dobrego mechanika bo Mariusz to mechanik z powołania a nie że naprawia auta za kare jeszcze raz polecam i pozdrawiam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie