Profil użytkownika Adrianna Gorska
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Rikka. Kwiaciarnia, Lublin
opublikowano ponad 2 lata temu
Kwiaty na ślub? Tylko stąd. Bukiety były bajeczne, świeże i perfekcyjnie dobrane. Obsługa mega profesjonalna i zna się na rzeczy. Serio, lepszego wyboru nie mogliśmy dokonać!
Opinia na temat Dworek Anna - sala weselna i konferencyjna Radom, Gózd
opublikowano ponad 2 lata temu
Jestem absolutnie zachwycona naszym weselem w Dworku Anna! Od pierwszego kontaktu, przez planowanie, aż po samą uroczystość, wszystko było perfekcyjne. Personel był niezwykle profesjonalny i pomocny. Atmosfera dworku dodała naszemu wyjątkowemu dniu magii. Gorąco polecam!