.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Adrianna Gorska

Opinie 2

Opinie

Opinia na temat Rikka. Kwiaciarnia, Lublin

opublikowano ponad 2 lata temu

Kwiaty na ślub? Tylko stąd. Bukiety były bajeczne, świeże i perfekcyjnie dobrane. Obsługa mega profesjonalna i zna się na rzeczy. Serio, lepszego wyboru nie mogliśmy dokonać!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 2 lata temu

Jestem absolutnie zachwycona naszym weselem w Dworku Anna! Od pierwszego kontaktu, przez planowanie, aż po samą uroczystość, wszystko było perfekcyjne. Personel był niezwykle profesjonalny i pomocny. Atmosfera dworku dodała naszemu wyjątkowemu dniu magii. Gorąco polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie