.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Aga Gaga

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 7 lata temu

Korzystam z usług Fastrental od 4 lat. Przed nimi miałem styczność z dwoma wypożyczalniami wiec mam porównanie. Jestem zwykłym człowiekiem ktory chce wypożyczyć samochod kilka razy w roku. Nie spotkałem się nigdy z brakiem szacunku lub jakimś nieodpowiednim zachowaniem w kierunku mojej osoby. Wszystko zawsze przebiega profesjonalnie. Nigdy nie otrzymałem niesprawnego samochodu a miałem już ich wiele. Ceny są naprawde odpowiednie dla każdego. Flota samochodów bardzo duża, można wybrać coś dla siebie. Podstawienie i odbiór auta zawsze tak jak było umówione, nigdy nie czekałem na auto. Nikt nigdy nie chciał naciągnąć mnie na jakieś dodatkowe koszty. Właściciele jak i pracownicy podchodzą do klienta z szacunkiem i profesjonalizmem, a na to chyba każdy liczy. Mogę bez zastanowienia w 100 % polecić wszystkim wypożyczalnię Fastrental.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie