Profil użytkownika Agata Adamek
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Grego Bus - Przewóz osób do Niemiec, Holandii oraz Belgii, Lublin
opublikowano ponad 4 lata temu
Najlepszy przewoźnik z którym miałam przyjemność podróżować. Kierowcy doświadczeni, busy duże i wygodne. Dobry kontakt z biurem. Polecam !😊
Agata Adamek