Profil użytkownika Agata Grudnik
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Centrum Zdrowia Oka, Radom
opublikowano ponad 2 lata temu
Praktycznie bez kolejki , telefon rano do placówki i na popołudnie wizyta okulistyczna, jestem pod wrażeniem podejścia pani Patrycji optometrystki do mojego dziecka, wizyta odbyła się całkowicie bezstresowo, moje dziecko nigdy nie czuło się tak swobodnie na badaniach, na miejscu wykonałyśmy okulary bardzo szybko bo już na drugi dzień były do odebrania, polecam to miejsce .