.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Agata Grudnik

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Centrum Zdrowia Oka, Radom

opublikowano ponad 2 lata temu

Praktycznie bez kolejki , telefon rano do placówki i na popołudnie wizyta okulistyczna, jestem pod wrażeniem podejścia pani Patrycji optometrystki do mojego dziecka, wizyta odbyła się całkowicie bezstresowo, moje dziecko nigdy nie czuło się tak swobodnie na badaniach, na miejscu wykonałyśmy okulary bardzo szybko bo już na drugi dzień były do odebrania, polecam to miejsce .
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie