Profil użytkownika Agata Lewandowska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kielecka Fabryka Mebli, Kielce
23 czerwca 2026
Jestem zadowolona z usług w Kielckiej Fabryce Mebli byłam naprawdę pod wielkim wrazeniem jak profesjonalna i mila jest obsluga, dzieki pracujacym tam Paniom szybko udalo mi sie znalezc to czego szukam i potrzebowalam do swojego salonu! Panowie sa bardzo pomocni pomogli bez najwiekszego problemu zapakowac mebel do auta. Jestem zaszczycona wizyta w tym salonie. Gorąco kazdemu polecam. To nie ostatnie zakupy w tym salonie meblowym!!