.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Agata Lewandowska

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Kielecka Fabryka Mebli, Kielce

23 czerwca 2026

Jestem zadowolona z usług w Kielckiej Fabryce Mebli byłam naprawdę pod wielkim wrazeniem jak profesjonalna i mila jest obsluga, dzieki pracujacym tam Paniom szybko udalo mi sie znalezc to czego szukam i potrzebowalam do swojego salonu! Panowie sa bardzo pomocni pomogli bez najwiekszego problemu zapakowac mebel do auta. Jestem zaszczycona wizyta w tym salonie. Gorąco kazdemu polecam. To nie ostatnie zakupy w tym salonie meblowym!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie