.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Agata Mlynarczyk

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Niestety nie miałam szczęścia do tej firmy. Dwa razy przyjeżdżałam 20 km w godzinach pracy zakładu i zastawałam kartkę, że zamknięto wcześniej. Mimo, że wcześniej dzwoniłam aby upewnić się, czy czynne do 16.00, o 15.00 nikogo już nie było. Udaję się w inne miejsce.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie