.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Agata Tomaszczyk

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Pani Kamila najlepsza dentystka u jakiej byłam miła życzliwa i zawsze pomocna chodzę do niej od 10 lat nie mogłam lepiej trafić wyrywała mi zęba ropa ból straszny 30 minut i po sprawie leczyłam i kanałowe itp na prawdę bardzo serdecznie polecam Pani Kamila najlepsza 😊
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie