.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Agnieszka . M.

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 7 lata temu

Do Doktora trafiłam na początku maja z porażeniem nerwu trójdzielnego (efekt po przewianiu na wycieczce rowerowej) niezamykające się oko,opuszczona niżej brew,wykrzywione usta,problemy z jedzeniem,piciem oraz wyraźnym mówieniem.Mimo bardzo dużej ilości pacjentów Doktor S. natychmiast podjął leczenie i już po kilku sesjach akupunktury widać było spektakularne efekty leczenia.Dziękuję Doktorze !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie