Profil użytkownika Agnieszka Bartuszczyk
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Volvos. Sroka J., Świętochłowice
opublikowano ponad 8 lata temu
jestem bardzo zadowolona z obsługi w tym warsztacie. Professionalize!! Ceny na prawdę konkurencyjne, a Panowie super mili! Fajnie, że mnie nie wykorzystali na pieniążki tylko rzetelnie do mnie podeszli. dzieki chłopaki
Opinia na temat Hotel i Restauracja Biały Dom Stanisława i Leonard Swoboda, Czerwionka-Leszczyny
opublikowano ponad 8 lata temu
Hotel jest bardzo ładny i zadbany. Jego lokalizacja jest wielkim atutem. Mają pyszne menu, a obsługa jest wzorowa :)
Agnieszka Bartuszczyk