.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Agnieszka Bartuszczyk

Opinie 2

Opinie

Opinia na temat Volvos. Sroka J., Świętochłowice

opublikowano ponad 8 lata temu

jestem bardzo zadowolona z obsługi w tym warsztacie. Professionalize!! Ceny na prawdę konkurencyjne, a Panowie super mili! Fajnie, że mnie nie wykorzystali na pieniążki tylko rzetelnie do mnie podeszli. dzieki chłopaki
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie
Opinia na temat Hotel i Restauracja Biały Dom Stanisława i Leonard Swoboda, Czerwionka-Leszczyny

opublikowano ponad 8 lata temu

Hotel jest bardzo ładny i zadbany. Jego lokalizacja jest wielkim atutem. Mają pyszne menu, a obsługa jest wzorowa :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie