.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Agnieszka Jędrzejczak

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

Beznadziejny lekarz, do tego bardzo niemiła. Badanie to u niej 1 raz przyłożeni słuchawki i diagnoza dziecko zdrowe. Niestety to zdrowe dziecko o mało nie wylądowało w szpitalu po wizycie u pani doktor z ostrym zapaleniem krtani -dusiło się. NIE POLECAM
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie