Profil użytkownika Agnieszka Kalinowska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Pedagogium. Wyższa Szkoła Nauk Społecznych W Warszawie, Warszawa
opublikowano ponad 5 lata temu
Studiowałam pedagogikę kulturoznawczą. Jest niesamowicie ciekawa i w mieście takim jak Warszawa łatwo o pracę z taką wiedzą.
Agnieszka Kalinowska